• Головна
  • У Полтаві зроблять освітленими 14 переходів у різних районах міста
11:00, 8 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві зроблять освітленими 14 переходів у різних районах міста

У Полтаві зроблять освітленими 14 переходів у різних районах міста

Освітлення переходів – це безпека для жителів міста

Про це розповів переможець одного із великих проектів «Бюджету участі» Денис Поліщук. Його проект «Освітлення пішохідних переходів у м. Полтава «Безпечне місто» набрав 1435 голосів. На його реалізацію із міського бюджету виділять 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Ми поспілкувалися із автором – колишнім депутатом міської ради Денисом Поліщуком – і дізналися, як, де і за скільки проект буде реалізований у Полтаві.

-Обрав цю тему для проекту, тому що для Полтави неосвітлені переходи – серйозна проблема. У нас в усьому місті лише кілька переходів, які мають нормальне освітлення. Реалізація цього проекту – це насамперед безпека для жителів міста, - пояснив автор проекту.

Він також розповів, що у інших обласних центрах України – Києві, Вінниці, Харкові, Одесі – проекти освітлення переходів вже реалізовані. Мало того, там є міські програми освітлення переходів.

Переходи для освітлення обиратимуть разом із поліцією та обговорюватимуть у соцмережах

Денис Поліщук розповідає, що не перший рік подає проекти на «Бюджет участі». Говорить, що перемогти вдалося завдяки друзям із Фейсбуку, знайомим та родичам. Так завдяки друзям і друзям друзів проект переміг у голосуванні.

Скільки саме переходів вдасться освітити на суму 1 мільйон 400 гривень, автор іще не знає. Говорить, що ціни на пару освітлювальних приборів, які встановлюватимуть на переходах, коливаються від 47 до 70 тисяч гривень. Плюс до цих витрат додадуться установка, доставка та монтаж.

-Важко щось планувати при наших цінах, які постійно змінюються, але навіть якщо при максимальній ціні за освітлювальні прибори та монтажні роботи один перехід обійдеться у 100 тисяч гривень, ми зробимо освітленими 14 переходів у Полтаві.

За задумкою автора освітити мають переходи у різних районах міста. Які саме – обиратимуть разом із дорожньою поліцією. При цьому зважатимуть на місця найбільш активного руху та підвищеної аварійної небезпеки. Також, можливо, запустять обговорення у соціальних мережах Полтави, аби жителі самі вказали на найбільш проблемні переходи.

Нагадаємо, 4-го листопада завершилося голосування за проекти "Бюджету участі". Полтавці обрали 14 малих та 3 великих проекти, які профінансують із міського бюджету у наступному році.

#місто #бюджет участі #Полтава #освітлення #проект
Оголошення
live comments feed...