• «Ворскла» із африканською підтримкою впевнено перемогла «Львів» (ФОТО)
19:48, 4 листопада 2018 р.
Надійне джерело

«Ворскла» із африканською підтримкою впевнено перемогла «Львів» (ФОТО)

4-го листопада у номінальному гостьовому поєдинку полтавська «Ворскла» приймали на стадіоні у Полтаві «Львів». У першому колі полтавці мали грати вдома, але тоді на стадіоні Бутовського проводили реконструкцію. І тоді команди зіграли на арені у Львові, а «Ворскла» перемогла 1:0.

Після того, як на матч із «Чорноморцем» вийшов другий склад, на поле на гру із «Льовом» повернулася основа. У напад знову вийшов Коломоєць, якого у попередньому матчі заміняв Карека.

Особливої родзинки грі «Ворскла» - «Львів» додавало те, що гру обслуговувала повністю жіноча бригада арбітрів на чолі із Катериною Монзуль із Харкова. Забігаючи наперед, констатуємо, що із суддівством бригада впоралася впевнено і серйозних помилок арбітри не зробили.

Початок матчу пройшов за почергових атак обох команд.«Львів» навіть міг відкривати рахунок вже в дебюті гри, проте м’яч після удару нападника гостей влучив у поперечину.

«Ворскла» кілька разів пристрілювалась по чужих воротах, але удар Кулач пройшов мимо, а Скляр із лінії воротарської пробив вище воріт.

Свій гол полтавці організували і забили фактично на рівному місці. На 19-ій хвилині Юрій Коломоєць скористався помилкою захисника та вийшов сам на сам. Пробив повз голкіпера, але м’яч влучив у ближню стійку воріт. Круглий відскочив у поле і першим на добиванні був Павло Ребенок, який розстріляв порожні ворота – 1:0.

На 39-ій хвилині увесь стадіон знову вибухнув емоціями. Наджееб Якубу прийняв пас у штрафній суперника, прибрав захисника і зльоту пробив у кут воріт – 2:0.

Персональні фанати Якубу на «африканській» трибуні стадіоні влаштували із приводу дебютного голу 18-річного гравця традиційні танці зі співами.

У другому таймі «Ворскла» переключилася на гру від оборони. «Львів» мав кілька шансів для того, аби відквитати хоча б один гол. Проте удари гостей були неточними. У «Ворскли» збільшити перевагу у рахунку могли Ребенок і Карека. Але до фінального свистка рахунок залишився незмінним – 2:0. Після цього виграшу «Ворскла» має у активів 24 очки і на три пункти відстає від «Олександрії».

Нагадаємо, наступного тижня «Ворскла» спершу прийме «Карабах» у матчі Ліги Європи, а потім зіграє із лідером чемпіонату України – донецьким «Шахтарем». Клуб запрошує уболівальників на ці матчі. До прикладу, гру зі "Львовом" відвідали 1370 фанатів.

Повний фоторепортаж із матчу дивіться тут.

Дивіться також, "Ворскла" у меншості обіграла "Олімпік".