• Полтавський характер – «Ворскла» у меншості вирвала перемогу у «Олімпіка»
22:10, 28 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Полтавський характер – «Ворскла» у меншості вирвала перемогу у «Олімпіка»

28-го жовтня полтавська «Ворскла» вдома приймала донецький «Олімпік». Після двох поспіль поразок на домашньому стадіоні полтавці налаштовувалися на виграш.

Полтавський характер – «Ворскла» у меншості вирвала перемогу у «Олімпіка», фото-1

Зі змін у складі варто виділити вихід Кареки із перших хвилин на позиції Коломойця. 18-річний африканець Якубу вже звично вийшов на правому фланзі півзахисту. Його, як і тиждень тому, надзвичайно жваво підтримуваі африканський «прайд» фанатів. І хоча темношкірих уболівальників було не більше двадцяти, вони часом перекрикували цілий стадіон.

Втім, навіть підтримка африканських фанатів у першому таймі не допомогла «Ворсклі». Команда грала надзвичайно обережно і за 45 хвилин жодного разу не вдарила у створ чужих воріт. Натомість пропустила у свої. Даллку сфолив у карному майданчику, а Політило впевнено реалізував пенальті – 0:1.

На 33-ій хвилині справи полтавської команди стали зовсім поганими – за другу жовту із поля вилучили Даллку. Але у меншості полтавці несподівано забили на 44-ій хвилині. Точніше, вже в котре у цьому чемпіонаті гол у власні ворота забив захисник гостей. Цього разу відзначився Снурніцин, який замкнув передачу Кулача – 1:1.

У другому таймі на поле вийшла зовсім інша «Ворскла». Полтавці у меншості пішли вперед із перших хвилин. Подали три кутових поспіль. І на 67-ій хвилині після чергового виносу м’яча Владислав Кулач сходу пробив з-за меж штрафного майданчику. Мяч влучив у поперечину і відскочив за лінію воріт – 2:1!!!

«Олімпік» спробував відігратися, навіть влаштував спробу фінального штурму. Проте «Ворскла» таки перервали свою програшну серію у домашньому чемпіонаті і виграла на радість своїх фанатів – і білолицих і темношкірих.

Нагадаэмо, раніше цього тижня "Ворскла" у матчі Ліги Європи на виїзді обіграла "Карабах".