• Головна
  • Бульдозером по амбіціях: нова полтавська влада ліквідує 2 величезні МАФи
12:31, 18 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Бульдозером по амбіціях: нова полтавська влада ліквідує 2 величезні МАФи

Бульдозером по амбіціях: нова полтавська влада ліквідує 2 величезні МАФи

Вже завтра чергова сесія полтавської міської ради має намір ухвалити рішення щодо анулювання дії паспорту прив’язки тимчасових пересувних споруд ТОВ «Старнайт» у кінотеатрі Котляревського та ФОП Обломієва Б.І. на зупинці Героїв Чорнобильців.

Перша – скандальна велетенська прибудова до історичної споруди у центрі міста зп адресою Соборності, 31, яка офіційно за документами є «пересувною тимчасовою спорудою – виносні столики у визначених місцях (майданчиках) для сезонного використання».

Друга – «Космолот» на колишній зупинці Чапаєва, що офіційно є лотереєю, але насправді – онлайн ігрові автомати.

Відповідне рішення про анулювання паспорту прив’язки прибудови до кінотеатру Котляревського вже є на сайті Полтавської міської ради, постанова про знесення «Космолоту» також має бути у завтрашньому переліку рішень сесії міськради. Нагадаємо, днями депутатська комісія Полтавської міської ради прийняла рішення щодо винесення на розгляд сесії питання ліквідації "Космолоту" на Героїв Чорнобильців у зв'язку з тим, що власник, замість дозволених 30 метрів площі забудував аж 160. 

У проекті рішення, окрім ліквідації паспорту прив’язки, також є пункт щодо демонтажу «пересувної споруди» за рахунок власника або у, у разі невиконання самостійного демонтажу, знесення споруди силами комунальних служб міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кінотеатр котляревського #прибудова #маф #космолот

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...