• Головна
  • Сережки - протяжки стильне доповнення модниці
Новини компаній
11:20, 30 жовтня 2018 р.

Сережки - протяжки стильне доповнення модниці

Новини компаній
Сережки - протяжки стильне доповнення модниці

Та, що не втрачає свою актуальність з часом, та, що, доречна у всіх сферах життя жінки, і, просто, та, яка є вірним, надійним другом, що допомагає ідеально завершити образ прекрасної половини людства.

Види сережок — протяжок

Каталоги ювелірних магазинів представляють великий вибір сережок із золота https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi/. Є багато видів сережок - протяжок, і кількість їх, стає дедалі більше. Ювеліри і дизайнери постійно створюють нові, цікаві моделі у всіляких стилях і напрямках. Однак, ми виділили кілька найосновніших їх видів. Отже,

1. Сережки - протяжки, що мають стоп. Це, напевно, один з перших моделей сережок - протяжок. Конструкція їх зовсім не важка: один край ланцюжка забезпечений стопом, тому весь ланцюжок простягається через мочку вуха і залишається позаду, а на зовнішній стороні залишається стоп. Це може бути камінь в оправі, зображення у флористичному стилі, геометричному, етнічному, і багатьох - багатьох інших. Такий вид сережок підійде жінкам молодих і середнього віку.

2. Якщо ж додати невеликий стоп і на інший кінець ланцюжка, ми отримаємо сережки - протяжки вже іншого виду. Ланцюжок простягають через мочку вуха в повному обсязі до кінця, таким чином, щоб довжина її була більше, ніж попереду. Візуально виглядає так, ніби на вушку дві сережки - ланцюжки різної довжини. Такий баланс додає образу зовсім інший вигляд.

3. Крайній варіант, який ми хотіли б виділити - це сережки - протяжки без ланцюжків. Являють собою литу, вигнуту смугу, з дорогоцінного металу, прикрашену різними видами камней. Який би варіант Ви не обрали, він однозначно буде виграшним, так як сережки - протяжки підходять усім віковим групам та стилям.

Подивитися сережки протяжки можна в каталозі https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi-protyazhki/

Як підібрати ідеальні сережки — протяжки? 

При виборі сережок - протяжок потрібно обов'язково звернути увагу на кілька моментів.

• Матеріал виробу. Залежно від індивідуальних особливостей, ми радимо зупинити свій вибір на сережках з дорогоцінних металів - золота, срібла. Вони захистять Вас від алергічних реакцій, і завжди будуть виглядати гідно і ефектно. Такі прикраси підійдуть як для повсякденного носіння, так і для вечірнього виходу.

• Форма обличчя. Якщо воно кругле - сережки протяжки візуально скрасять цю особливість, додадуть йому більш витягнуту форму. Якщо ж особа, навпаки, занадто витягнуте, а сережки - протяжки, ну дуже хочеться, виберіть собі різновид, що має на кінцях дорогоцінні камені або кульки; все, що візуально округлити обличчя.

Будьте неперевершеними завжди і всюди! З повагою, Ваш «Золотий Стандарт».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...