• Головна
  • Полтавська облрада не дасть 2,8 мільйона гривень на розчищенння Коломаку
15:24, 11 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Полтавська облрада не дасть 2,8 мільйона гривень на розчищенння Коломаку

Полтавська облрада не дасть 2,8 мільйона гривень на розчищенння Коломаку

11-го жовтня у Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

Зокрема члени комісії розглянули зміни до переліку природоохоронних заходів для фінансування із екологічного фонду у 2018-му році. При цьому «точкою спотикання» став проект розчищення русла річки Коломак на території Коломацької ОТГ, на яке департамент екології пропонував спрямувати 2 мільйони 800 тисяч гривень.

Зокрема заступник голови обласної ради Анатолій Ханко обурився тим, що на інші проекти рада дає фінансування із співвідношення – 50 відсотків місцевий бюджет+50 відсотків обласна рада. У випадку із розчищенням Коломаку співфінансування місцевої ради складає 400 тисяч, а додати пропонують 2 мільйони 800 тисяч.

-Чому таке неоднакове ставлення? Тому що там пісок, тому що там інтереси ОДА? – поцікавився Ханко.

На це інший депутат ради (і заступник голови ОДА) Роман Товстий заявив, що інтересів ОДА там немає, а у жодного проекту із розчистки річок не було співфінансування 50 на 50 – область завжди давала більше.

Зрештою, суперечки були марними, тому що більшість присутніх на засіданні членів комісії не підтримали «перекидку» коштів на розчистку Коломаку.

Натомість депутати проголосували за направлення 1 мільйону 535 тисяч 900 гривень на завершення реконструкції полігону твердих побутових відходів у Пирятині та 1 мільйону 534 тисяч 100 гривень – на укріплення берега ставка у Гоголевому.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кадетский корпус у Полтаві відремонтують за 200 мільйонів із державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #облрада #розчистка #фінансування

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...