Кадетський корпус у Полтаві відремонтують за 200 мільйонів і здадуть у 2020 році

Кадетський корпус у Полтаві відремонтують за 200 мільйонів і здадуть у 2020 році, Володимир Паршевлюк

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова фракції «Свободи» у Полтавській міський раді Юліан Матвійчук. Депутат зазначає, що перемовини із головою Державної судової адміністрації Зеновієм Холоднюком завершилися успіхом – і у Кадетський корпус після ремонту перенесуть районні суди міста Полтава. А саму будівлю відремонтують за кошти Державної судової адміністрації.

При цьому у ДСА запевнили, що затягувати ремонт не будуть. На підтвердження розповіли, що вже відкрили п’ять судів у подібних приміщеннях, зокрема, у реставрованій історичній будівлі у Луцьку. Також за кошти ДСА відремонтували казарми у Харкові площею понад 7000 кв.м і витратили на це трохи більше року.

«Що стосується нашого Кадетського корпусу. Там планують розмістити 3 районні суди, які об'єднуються в окружний. Навіть обговорили та погодили можливості створення вільного громадського культурного простору всередині будівлі, адже місця більше,ніж займатимуть суди.

Якщо процес буде запущений зараз реконструйовану будівлю здадуть в експлуатацію до кінця 2020 року. Такі терміни і такий план. Проектантів, які в Полтаві зіткнулися з проблематикою будівлі, які вже набили синяків в Міністерстві культури та УкрНДІпроектреставрації -планують залучити на субпідряд до проекту вже реставрації, а не консервації, яку запускатиме ДСА

Мене, як депутата та ініціатора проекту, а також Віктора Трофименка - як голову SavePoltava залучать до участі у проекті для контролю виконання робіт», - написав Юліан Матвійчук у дописі.

Депутат також повідомив, що вже 19 жовтня на сесії міської ради подасть проект про передачу Кадетського до ДСА. До середини листопада судова адміністрація прийме будівлю на баланс і почне розробку проектної документації. Власне, реконструкція триватиме у 2019 та 2020 роках та завершиться до кінця 2020-го року. Загалом на проект залучать близько 200 мільйонів із державного бюджету.

Нагадаємо, раніше на даху будівлі Кадетського корпусу помітили підлітків.

кадетський ремонт реконструкція відновлення суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі