• Головна
  • Кадетський корпус у Полтаві відремонтують за 200 мільйонів і здадуть у 2020 році
07:50, 6 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Кадетський корпус у Полтаві відремонтують за 200 мільйонів і здадуть у 2020 році

Кадетський корпус у Полтаві відремонтують за 200 мільйонів і здадуть у 2020 році

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова фракції «Свободи» у Полтавській міський раді Юліан Матвійчук. Депутат зазначає, що перемовини із головою Державної судової адміністрації Зеновієм Холоднюком завершилися успіхом – і у Кадетський корпус після ремонту перенесуть районні суди міста Полтава. А саму будівлю відремонтують за кошти Державної судової адміністрації.

При цьому у ДСА запевнили, що затягувати ремонт не будуть. На підтвердження розповіли, що вже відкрили п’ять судів у подібних приміщеннях, зокрема, у реставрованій історичній будівлі у Луцьку. Також за кошти ДСА відремонтували казарми у Харкові площею понад 7000 кв.м і витратили на це трохи більше року.

«Що стосується нашого Кадетського корпусу. Там планують розмістити 3 районні суди, які об'єднуються в окружний. Навіть обговорили та погодили можливості створення вільного громадського культурного простору всередині будівлі, адже місця більше,ніж займатимуть суди.

Якщо процес буде запущений зараз реконструйовану будівлю здадуть в експлуатацію до кінця 2020 року. Такі терміни і такий план. Проектантів, які в Полтаві зіткнулися з проблематикою будівлі, які вже набили синяків в Міністерстві культури та УкрНДІпроектреставрації -планують залучити на субпідряд до проекту вже реставрації, а не консервації, яку запускатиме ДСА

Мене, як депутата та ініціатора проекту, а також Віктора Трофименка - як голову SavePoltava залучать до участі у проекті для контролю виконання робіт», - написав Юліан Матвійчук у дописі.

Депутат також повідомив, що вже 19 жовтня на сесії міської ради подасть проект про передачу Кадетського до ДСА. До середини листопада судова адміністрація прийме будівлю на баланс і почне розробку проектної документації. Власне, реконструкція триватиме у 2019 та 2020 роках та завершиться до кінця 2020-го року. Загалом на проект залучать близько 200 мільйонів із державного бюджету.

Нагадаємо, раніше на даху будівлі Кадетського корпусу помітили підлітків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кадетський #ремонт #реконструкція #відновлення #суд
Оголошення
live comments feed...