• Головна
  • У міській раді озвучили правду про півмільярда у бюджеті Полтави (ВІДЕО)
19:04, 1 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

У міській раді озвучили правду про півмільярда у бюджеті Полтави (ВІДЕО)

У міській раді озвучили правду про півмільярда у бюджеті Полтави (ВІДЕО)

Про це 1 жовтня розповіла під час апаратної наради у Полтавській міській раді начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак. Вона уточнила, що на двох депозитах – у «ПриватБанку» та «Укргазбанку» - розміщені 443 мільйони гривень. За їх використання міська рада вже отримала у цьому році 28 мільйонів дивідендів.

-Це – вільні кошти, які ми можемо розподілити? Чи це вже розподілені кошти, розписані за проектами? – запитав секретар міської ради Олександр Шамота.

-Це – кошти, розписані під бюджет. Вони вже затверджені на видатки. Це кошти, які ми не встигаємо витрачати і розміщуємо, щоб отримати додаткові кошти за відсотками. Минулого року був вищий відсоток – 20, тому за рік було 70 мільйонів, - відповіла Тетяна Чумак.

Коментуючи цю інформацію, Олександр Шамота зауважив присутнім, що «попередники» поширюють неправдиву інформацію щодо коштів на депозиті, які нібито нова влада може використовувати на власний розсуд. Насправді, ця інформація не відповідає дійсності.

Фото. Нова влада щось обговорює, але точно - не поділ коштів із депозиту.

Нагадаємо, раніше під час прес-конференції колишній міський голова Полтави Олександр Мамай повідомив журналістам, що лишив новій владі півмільярда гривень на депозитному рахунку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #бюджет #депозит #фінанси #витрати #відсотки #шамота #мамай
Оголошення
live comments feed...