• Головна
  • На Полтавщині малюків виставлять зі школи та ліквідують «Прип’ять»
11:01, 15 червня 2018 р.

На Полтавщині малюків виставлять зі школи та ліквідують «Прип’ять»

Недостатність дитячої інфраструктури привернула увагу дорослих. Нарешті мачухівська малеча не ходитиме до дитячого садка у школі, а найвідоміші дитячі табори отримають друге життя.

14 червня голова Полтавської ОДА Валерій Головко Разом із головою Полтавської РДА Ігорем Карімовим та керівниками громад оглянули стан місцевих доріг, відвідали дошкільні навчальні заклади, ділянку під будівництва нового ДНЗ у Мачухах та будинок культури в Судіївці.

Валерій Головко обговорив з головами громад перспективи розвитку. Окреслили план дій щодо відновлення інфраструктурних об’єктів соціальної сфери. Зазначив, що основне на сьогодні – розвиток цих територій:

Черги до дитсадочків є в обох ОТГ, тому слід починати будівництво на умовах співфінансування із залученням коштів держбюджету. У Мачухівській ОТГ будуватиметься новий садочок. Звільнимо частину школи, яку займають дитячі групи.

Так планують вирішитий питання розширення освітнього простору. Голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь задоволений плідною зустріччю:

Валерій Головко з розумінням поставився до існуючих проблему громаді тапообіцяв допомогти з будівництвом садка, амбулаторій і закінченням ремонту будинка культури в Судіївці.

Заворсклянський дошкільний навчальний заклад відремонтований рівно наполовину. Щоб задовольнити потребу молодих сімей, хочуть відремонтувати й друге крило будівлі. Адже на сьогодні в черзі до садка близько 30-ти дітей.

– Сьогодні бракує близько 1,5 млн грн, щоб закінчити капремонт другої частини й забезпечити до 90 дітей дошкільним вихованням, — говорить голова Заворсклянської ОТГ Вячеслав Салогор.

Валерій Головко запропонував спільно шукати варіанти залучення спонсорських коштів, щоб повністю відновити будівлю й ліквідувати чергу для ДНЗ Заворсклянської ОТГ.

До кінця 2019 року питання садочків і черг до них у Мачухах, Заворскло й Щербанях збираються вирішити. Ще одне питання по Заворсклянській ОТГ – збільшення мережі закладів відпочинку. На сьогодні область не може забезпечити всіх дітей відпочинком влітку.

Домовляємося з головою Заворсклянської ОТГ про передачу на баланс області табору «Маяк». Внесемо його до проекту модернізації. І з наступного року очікуємо збільшення відвідуваності, – говорить очільник області.

Обговорили й колишній взірець серед таборів відпочинку – дитячий оздоровчий табір «Волошка». Вячеслав Сологор зазначив, що для громади це важливий інфраструктурний об'єкт, і сьогоднішня зустріч дала надію на вирішення питання.

Якщо вдасться домовитися,і власник піде назустріч, ми відбудуємо цей табір, і тут, у Полтавському районі,більше не буде власної «Прип’яті». Відпочиватимуть діти, розвиватиметься рекреація і громада.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що через величезний попит відновлять «Полтавську Прип’ять»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волошка #василек #маяк #дитячийсадок #мачухи #ОТГ #децентралізація #заворскло
Оголошення
live comments feed...