• Головна
  • Операція реанімація: через величезний попит відновлять «Полтавську Прип’ять» (ФОТО)
13:58, 11 червня 2018 р.

Операція реанімація: через величезний попит відновлять «Полтавську Прип’ять» (ФОТО)

На Полтавщині реконструюють табори-привиди

У Полтавській області почнуть реконструкцію занедбаних дитячих таборів відпочинку. Про це сьогодні повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко. Хоча поки що це лише декларативна заява. Протягом року підлеглі Валерія Головка вивчатимуть ситуацію з покинутими непрацюючими таборами і згодом запропонують рішення щодо їх реконструкції.

Така думка виникла в очільники Полтавської ОДА не випадково – у 2018 році попит на відпочинок в дитячих таборах Полтавщини настільки високий, що усі таборові зміни вже заповнені дітьми на 100% до самого кінця літніх канікул. Лише перша зміна не «укомплектована» – через різноманітні іспити діти заповнили табори лише на 60%.

       – 32 тисячі дітей перебувають у 2018 році у пришкільних таборах і лише 1383 – у позаміських таборах відпочинку. Чому так? Тому що існуючі заміські табори не можуть вмістити усіх бажаючих. Тому нам, напевно, потрібно збільшувати мережу цих закладів, можливо, взяти на баланс області табори, які маленькі об’єднані громади не можуть привести до відповідного рівня, – каже Валерій Головко. – Потрібна програма відновлення старих таборів і будівництва нових. Біля табору «Маяк» у Головачі є табір «Васильок», він був одним з найкращих в Україні дитячих таборів, а зараз на нього сумно дивитися – сьогодні це руїни. І таких таборів, скоріш за все, у Полтавській області багато. Треба починати програму їх відновлення.

У мережі табір "Васільок" вже давно називають "Полтавської Прип'яттю" - руїни дитячого табору, який колись був "табором союзного значення", зараз приваблюють любителів течії "ПостАп" (постапокаліпсис) своїм виглядом, схожим на руїни у Чорнобильській зоні відчуження. Фото з ЖЖ-акаунтів jalynchenja та denisfes:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#василек #волошка #табір #дитячий #відпочинок #реконструкція #головко
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Оголошення
live comments feed...