• Головна
  • Полтава - не Гейропа! На марш за традиційні сімейні цінності вийшли кілька тисяч мешканців міста (ФОТО)
21:02, 10 червня 2018 р.

Полтава - не Гейропа! На марш за традиційні сімейні цінності вийшли кілька тисяч мешканців міста (ФОТО)

10 червня у Полтаві відбулася хода на підтримку традиційних сімейних цінностей. Від Сонячного до Корпусного парку у колоні пройшли близько 2 тисяч полтавців.

Організували ходу християнські церкви Полтавської області. Саме тому колону полтавців очолили кілька десятків священиків. А власне хода починається зі спільної молитви «Отче наш».

Також попереду у колоні йшли наречені у весільних платтях, вагітні молоді жінки, мами із дітьми на руках і у візочках, батьки, які вели за руку своїх синів та доньок. Багато полтавців прийшли на ходу у вишиванках.

Полтава - не Гейропа! На марш за традиційні сімейні цінності вийшли кілька тисяч мешканців міста (ФОТО) , фото-1

Учасники ходи пройшли від Сонячного до Корпусного парку урочистою ходою. Під час руху скандували гасла: «Щаслива родина – міцна Україна!», «Є Господь, є родина - буде сильна Україна!», «Є родина – є Україна!», «За сім’ю!», «Мама, тато, я – щаслива сім’я!».

Також полтавці несли плакати із написами: «Ні – гей-парадам в Україні» («Не будь байдужим, бо вони прийдуть в твоє місто»), «Майбутнє за традиційними сім’ями», «Справжня родина – тато, мамо і дитина!».

Полтава - не Гейропа! На марш за традиційні сімейні цінності вийшли кілька тисяч мешканців міста (ФОТО) , фото-2

Хода пройшла до центру Корпусного парку, де відбувся концерт та виступи. Зокрема один із організаторів заходу, який назвався Володимиром, пояснив полтавцям ціль проведення ходи.

- Сьогодні вперше Полтава дружно стала на захист християнських цінностей! Ми спостерігаємо – причиною глобальних проблем у суспільстві є те, що руйнується інститут сім’ї. 2/3 сімей в Україні, які розлучаються. Який вихід? А вихід один - ми робимо один із перших кроків, щоб показати одну віру в те, щоб стояти на тій позиції, яку зайняв Господь коли створював інститут божої сім’ї!

Полтава - не Гейропа! На марш за традиційні сімейні цінності вийшли кілька тисяч мешканців міста (ФОТО) , фото-3

У 2018-му році за інформацією інституту сім'ї в Україні вийдуть на марші за сімейні цінності півсотні міст та містечок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#марш #сімейніцінності #засім'ю
Оголошення
live comments feed...