• Головна
  • У Полтавській міській раді попри підроблені підписи із скандалом відкликали депутата (ВІДЕО)
12:45, 24 травня 2018 р.

У Полтавській міській раді попри підроблені підписи із скандалом відкликали депутата (ВІДЕО)

Депутат Поліщук, повноваження якого припинили на черговій сесії міської ради, заявив про порушення Конституції і фальсифікації підписів за його відкликання.

Сесія міськради 24 травня починається традиційною штовханиною на вході до сесійної зали. Усередину пробиваються не лише численні журналісти, але й громадські активісти. Кілька десятків людей приходять на сесію у синіх футболках із написами «Я проти відкликання депутата Поліщука».

Саме про Дениса Поліщука, колишнього члена Соціал-демократичної партії говорить на початку засідання міський голова Олександр Мамай. А саме – повідомляє про рішення щодо відкликання депутата, яке 16 травня затвердила територіальна виборча комісія.

До мікрофону виходить голова ТВК Сергій Петренко, який зачитує текст рішення. Повідомляє про складення повноваження відкликаним депутатом Денисом Поліщуком та про набрання повноважень наступним за черговістю кандидата – Олександра Кісельова.

Частина громадських активістів зустрічають це повідомлення оплесками, команда підтримки у синіх футболках – криками обурення та скандуванням «Ганьба! Ганьба!!». Підіймають над головами плакати "Поліщук - наш депутат!", "Левада - за Поліщука!".

-

Кісельов, отримайте тимчасову картку для голосування! – запрошує кандидата від СДП Олександр Мамай.

Олександр Кісельов отримує картку і демонструє її журналістам, потім займає своє місце у залі.

Олександр Мамай надає слово Денису Поліщуку – тепер вже екс-депутату міської ради. Той виходить на трибуну.І стверджує – його відкликали незаконно. Із порушенням закону.

-

Шість місяців тому цей самий голова комісії довів, що є п’ятсот підписів за відклик, які є недійсними! Ще двісті підписів, які власноручно заповнила одна людина! Це - порушення Конституції, порушення закону!

Промову Поліщука зупиняє Олександр Мамай. Підтверджує, що голова ТВК говорив про підробні підписи на одній із минулих сесій. Але нагадує, що із цього приводу порушена кримінальна справа. І коли справа дійде до суду - міський голова готовий свідчити.

- Але сьогодні є рішення ТВК і ми його повинні виконати! - резюмує Мамай.

На підтримку Дениса Поліщука іще виступають біля мікрофона кілька жінок із числа активісток, але питання заміни депутатів на цьому завершується. Принаймні, до завершення розслідування по кримінальній справі.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МамайОлександр #депутат #відкликання #левада #поліщукденис
Оголошення
live comments feed...