• Головна
  • Полтава почала підготовку до Всесвітнього дня прибирання. Разом з нами «чепуряться» 150 країн
17:22, 20 квітня 2018 р.

Полтава почала підготовку до Всесвітнього дня прибирання. Разом з нами «чепуряться» 150 країн

З метою покращення екологічної ситуації України та сприяння реалізації національної стратегії поводження з відходами, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, найбільша громадська організація в Європі «Let’s do it, Ukraine»спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World», за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводить обласний етап проекту «IV Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку». Захід розпочнеться з 11:00 24 квітня в приміщенні ГО «Нова Полтава». До участі у ньому організатори запросили представників місцевого самоврядування, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, лідерів учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів та волонтерів.

Сценарний план проведення заходу:

10:30 – 11:00 – реєстрація учасників

11:00 – 11:45 – вітальне слово / представлення планів із організації та проведення Всесвітнього дня прибирання 15 вересня 2018 року в Полтаві та Полтавській області

11:45 – 13:00 – секція «Діяльність громадських організацій на шляху до сталого розвитку міста та регіону»

13:00 – 13:15 – кава-пауза

13:15 – 14:15 – Секція «Особливості успішної співпраці громадського сектору з владою, бізнесом, засобами масової інформації»

14:15 – 14:30 – підсумки форуму.

Як розповіли в ГО «Еколтава» , таким чином Полтавщина розпочинає підготовку до Всесвітнього дня прибирання, що відбудеться 15 вересня. Разом з нами до акції планують долучитися 150 країн світу.

За матеріалами ГО «Еколтава»

Читайте також про ситуацію з підтопленням прирічкових територій на Полтавщині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #прибирання #громадськіініціативи #Полтава
Оголошення
live comments feed...