• Головна
  • У Полтаві загубився 8-річний хлопчик
18:03, 9 квітня 2018 р.

У Полтаві загубився 8-річний хлопчик

Увечері 8-го квітня перехожі на площі Зигіна зустріли дитину, яка опинилася на вулиці без батьків і не могла дістатися додому. На допомогу прийшли поліцейські, які невдовзі знайшли матір хлопчака і повернули його додому.

Увечері 8 квітня до полтавських поліцейських зателефонували перехожі, які у районі площі Зигіна зустріли дитину, яка опинилася на вулиці без батьків. 8-річний хлопчик не міг пояснити – де він живе і як загубився.

На місце події приїхали патрульні, які поспілкувалися із дитиною. Із розмови з хлопчаком вони зрозуміли, що він разом із старшою сестрою відпочивав у розважальному центрі. Потім вони посварились і хлопчина вирішив йти додому сам, але не зорієнтувався у вулицях і заблукав. Із розповіді дитини поліцейські зуміли зрозуміти приблизний район проживання батьків. І невдовзі знайшли маму, яка вже самотужки вирушила на розшуки зниклого сина. Про це повідомляє відділення поліції №1 міста Полтава.

У поліції нагадують – не залишайте маленьких дітей без нагляду дорослих, не відправляйте їх самостійно до магазинів чи торгових центрів. У разі зникнення дитини – телефонуйте за номером 102.

Володимир Паршевлюк

#хлопчик #загублений #розшук

Коментарі

Оголошення
live comments feed...