• Головна
  • Нардеп від Полтавщини зберігає готівкою 142 мільйони гривень
16:30, 6 квітня 2018 р.

Нардеп від Полтавщини зберігає готівкою 142 мільйони гривень

Народний депутат від партії «Батьківщина» Руслан Богдан зберігає вдома 5 мільйонів доларів і носить годинники за сотні тисяч євро. При цьому за рік заробив всього трохи більше 200 тисяч гривень.

Багаті депутати приймають закони для бідних українців

Красиво жити не заборониш. Таким прислів’ям, напевно, більшість народних депутатів України захищаються від розповідей журналістів про свої величезні статки і від наступного суспільного резонансу. В принципі, вони праві. Само по собі багатство не може бути предметом докору. Але є одне «але», як любить говорить наш київський колега Майкл Щур. Усі ці казково багаті народні депутати, коли виходять на трибуну Верховної Ради, говорять про бідний і зубожілий український народ, про «геноцид української нації», про «необхідність докорінних змін» у країні. Однак коли переглядаєш декларації людини, яка на одні лише швейцарські годинники витрачає сотні тисяч євро, то якось сумніваєшся, що такий депутат щиро переймається проблемами українців і дійсно прагне якихось «докорінних змін». За які зміни і закони він має голосувати у Верховній Раді, якщо у його житті і так все складається? Звідки може знати про те, що рівень життя в Україні не вищий за більшість країн Африки, а заробітні плати – у 10-20 разів нижчі за європейські? Звідки про це знати людині, яка зберігає вдома готівкою (готівкою, Карл!!!), суму у 140 000 000 гривень! Такий обсяг грошей, напевно, доводиться возити із собою на фурі. Гадаєте, ми розповідаємо про якось умовного, вигаданого, депутата?! Аж ніяк. Він існує. І це цілком наш, полтавський нардеп. Звати цього народного депутата Руслан Богдан. Він - народний депутат України від партії «Батьківщина», обраний у округу 151 на Полтавщині. Згідно його декларації Руслан Богдан збирає землі, любить дорогі годинники та не носить гроші до банку

У декларації - швейцарські годинники за мільйони гривень

У жовтні 2016-го видання «Аntikor » написало про те, що народний депутат Руслан Богдан прийшов до Верховної Ради із годинником вартістю понад 5 мільйонів гривень. Також у статті на інтернет-сайті було розміщено відео, на якому Руслан Богдан відмовився показати журналісту модель та марку годинника.

Натомість, інформація про цей годинник (щоправда без вказування моделі) зазначена у щорічній декларації депутата.

Годинників у декларації кілька.

Перший - Franck Muller. Найдорожчі моделі такої фірми коштують понад 100 000 євро.

Нардеп від Полтавщини зберігає готівкою 142 мільйони гривень, фото-1

Другий вказаний у декларації годинник - Audemars Piquet. Знову ж таки – без зазначення моделі. На сайті швейцарських годинників swiss-time.com.ua є моделі цієї фірми за ціною 40 000 – 50 000 $ .

Третій годинник нардепа – Zenith. На тому ж сайті вартість подібних годинників – від 100 000 до 900 000 гривень.

Звичайно, можна припустити, що нардеп має не дорогі екскулюзивні моделі, а дешеві китайські копії. Таке ж може бути, правда?

Чия земля – Богданова!

Окрім годинників у Руслана Богдана є іще чимало всього. Наприклад – землі. Разом із дружиною, Іриною Миколаївною, вони задекларували понад тридцять земельних ділянок під Києвом – у Козині та Паришкові площею від 10 до 25 соток. Це – не менш цінне капіталовкладення, ніж придбання швейцарських годинників. Для прикладу, на OLX вартість ділянки у Козині площею 9-10 соток складає 800-900 тисяч гривень.

Нардеп від Полтавщини зберігає готівкою 142 мільйони гривень, фото-2

Також родина Богдана має два будинки в Українці Обухівського району вартістю 1 174 509 та 1 662 602 гривень. І ще три квартири у Києві. Одна, площею 109 кв.м., записана на самого нардепа. Ще дві квартири, площею 115,6 та 247 кв.м., записані на Ірину Богдан.

Чотири машини – у дружини і у Богдана – одна

Родина Богданів задекларувала також п'ять автомобілів. Чотири із них належать Ірині Богдан, яка, схоже, полюбляє машини «Toyota ». При цьому, вартість вказана лише у TOYOTA LAND CRUISER 200 2016 – 2 500 000 гривень.

Нардеп від Полтавщини зберігає готівкою 142 мільйони гривень, фото-3

Дві інші машини - Toyota Camry 2.4 2011 та Toyota SEQUOIA 5.7 2010 – вказані без ціни. Ще один автомобіль, що належить Ірині Богдан – PORCHE CAYENNE S 2012.

Сам Руслан Богдан задекларував лише MERCEDES - BENZ S -450 2010. Подібне авто на ринку коштує близько 100 000 доларів.

142 мільйони гривень нардеп зберігає вдома

З грошима у сім’ї взагалі цікава історія. Власниця чотирьох представницьких автомобілів Ірина Богдан за рік заробила лише 1600 гривень. Її чоловік був більш успішним. Руслан Богдан вказав заробітну платню у розмірі 218242 гривні.

На рахунку у банку Ірина Богдан зберігає 500 000 доларів США. А от 2 600 000 гривень має готівкою і, напевно, носить із собою – на жіночі потреби. Руслан Богдан у декларації зазначає, що має готівкою 5 400 000 доларів США, що у перерахунку на гривні наближено дорівнює 142 мільйонам гривень.

Нардеп від Полтавщини зберігає готівкою 142 мільйони гривень, фото-4

Проте, коли збирається до Верховної Ради, Руслан Богдан, напевно викладає із кишень пачки доларів, знімає із руки швейцарський годинник, продавши який можна вилікувати сотню дітей в ОХМАТДИТі, залишає на парковці позичений у дружини CAYENNE і йде голосувати за підвищення мінімального рівня заробітної платні в Україні. І за порятунок країни від зубожіння та геноциду.

Володимир Паршевлюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БогданРуслан #декларація #мільйони #гроші #долари #готівка
Оголошення
live comments feed...