• Головна
  • У Полтаві жінка викликала поліцейських замість таксі
12:00, 26 березня 2018 р.

У Полтаві жінка викликала поліцейських замість таксі

Близько опівночі 24-го березня на спецлінію "102" подзвонила полтавка, яка повідомила, що її пограбували. Коли на місце події виїхав екіпаж патрульної поліції, з'ясувалося, що громадянці просто потрібне було таксі і вона вирішила скористуватися послугами поліцейських.

Виклик до поліції надійшов близько опівночі. Телефонувала жінка, яка повідомила, що на одній із вулиць Полтави невідомий її пограбував, відібравши мобільний телефон. Коли на місце події за викликом приїхав патруль, жінка пояснила, що ніякого грабунку насправді не було. Просто полтавка, яка дещо перебрала того вечора із алкоголем, довго не могла викликати собі таксі. Так і не додзвонившись до таксистів, жіночка вирішила скористатись допомогою патрульної поліції. Про це повідомляє поліція Полтавщини.

У Полтаві жінка викликала поліцейських замість таксі, фото-1

Поліцейські дійсно надали захмелілій полтавці транспортні послуги. А саме - доставили її до відділення поліції. І виписали їй постанову за статтею 183 КУпАП (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). За неправдивий виклик поліцейських жінка заплатить штраф.

Поліція Полтавщини звертається до мешканців області із проханням відпочивати із розумом і пам'ятати, що неправдивий виклик поліції може завадити патрульним допомогти жертві справжнього, а не вигаданого злочину.

Нагадаємо, полтавські поліцейські у березні отримали нові машини.

Володимир Паршевлюк

#поліція #виклик #штраф #таксі
Оголошення
live comments feed...