• Головна
  • На Полтавщині перероблятимуть сміття по-німецькому
13:04, 22 березня 2018 р.

На Полтавщині перероблятимуть сміття по-німецькому

21 березня делегація представників влади із Полтавщини побувала на німецькому підприємстві із переробки відходів KRALL. Полтавці переймали досвід виробництва із перероблених матеріалів, щоб потім запроваджувати його у області.

Про побачене у Німеччині розповів на своїй сторінці у «Фейсбук» голова обласної державної адміністрації Валерій Головко.

«Сьогодні побували на підприємстві з переробки відходів KRALL. Це п'ять різних виробництв, кожен з яких спеціалізується на переробці окремих видів відходів — пластик, солярні аккумулятори, CD-диски. Також тут є підприємство gj виробництвe з перероблених матеріалів.

Кожного року тут переробляється 217 тонн відходів. Переймаємо довід в найкращих, аби вже якомога швидше впроваджувати його і на Полтавщині», - написав губернатор у повідомленні.

Також полтавці побували у Майн- Кінціг-Крайс на приватному підприємстві з переробки відходів, яке працює 25 років, переробляє відходи 28 міст і громад та 377 тисяч жителів. Знаходиться підприємство у 5 км від найближчого житла.

Як ми повідомляли раніше, У Полтаві планують збудувати сортувальну лінію сміття за 13 мільйонів гривень.

Володимир Паршевлюк

#ГоловкоВалерій #сміття #переробка #Німеччина #досвід
Оголошення
live comments feed...