• Головна
  • У Полтаві на вулиці готує їжу переможець «МайстерШефу»
16:27, 17 березня 2018 р.

У Полтаві на вулиці готує їжу переможець «МайстерШефу»

Просто зараз біля супермаркету «Метро» у Полтаві встановлені намети, де за особливими рецептами готують їжу переможець, фіналіст та учасниця телевізійного шоу «МайстерШеф».

17 та 18 березня у Полтаві проходять кулінарні майстер-класи на відкритому повітрі. Для полтавців готують м’ясні страви на грилі та запашні млинці переможець сьомого сезону «МайстерШеф» Вадим Бжезинський, фіналіст проекту Михайло Грушецький та учасниця шоу – Вероніка Шлендик.

На вході до намету висить меню страв, які можна замовити у кулінарних майстрів. Полтавцям пропонують спробувати свинячий та курячий шашлик, чілі конкарне, бургер, кольорові млинці з начнкою та картоплю фрі. Кухарі у зелених фартухах із написами «StreetChef», усе готують за особливими рецептами.

-Хочемо донести людям, що вулична їжа – це дуже смачно. Це навіть не майстер-клас, а тур, який ми почали Україною. Вже готували на вулиці у Харкові, тепер приїхали до Полтави, наступним буде Запоріжжя! – розповідає Михайло Грушевський, фіналіст проекту «МастерШеф».

Майстри кулінарної справи не лише готують, але й охоче розповідають рецепти приготування особливих страв. Михайло Грушецький ділиться маленьким секретом – щоб приготувати смачний шашлик, обов’язково для цього потрібно брати ошийок, а також правильно посолити м'ясо – 12 грамів солі на кілограм свинини.

У Полтаві на вулиці готує їжу переможець «МайстерШефу», фото-3

Майстер-клас під відкритим небом триватиме до 17:00, а завтра, у неділю, кухарі готуватимуть біля «Метро» із 12:00 до 17:00. Ви можете приїхати, скуштувати приготовані кухарями страви, а також зробити фото із героями улюбленого телешоу.

#МастерШеф #Полтава #Метро #переможці #кухня #рецепти
Оголошення
live comments feed...