• Головна
  • Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО)
11:37, 16 березня 2018 р.

Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО)

16 березня о 10:00 біля приміщення полтавської ОДА збираються учасники російсько-української війни та громадські активісти. Вимагають від обласної влади підтримати ультиматум щодо відставки міністра МВС Арсена Авакова та генпрокурора Юрія Луценка.

Всього на площі збираються близько ста п'ятидесяти чоловік. Громадський порядок забезпечують десять працівників поліції.

Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО), фото-1

До мікрофону підходить учасник АТО Олександр Гончаренко. Зачитує ультиматум, який передали обласній владі після розгону акції протесту у Києві 3-го березня цього року. У тексті звернення учасники АТО вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова та генпрокурора Юрія Луценка.

Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО), фото-2

Тут-таки виступаючий читає відповідь, отриману 16 березня від обласної ради. Підписав відповідь інший учасник АТО - Анатолій Ханко, який наразі виконує обов'язки голови. У відповіді обласна рада констатує, що відставка керівників правоохоронних органів не входить до її компетенції.

Далі Олександр Гончаренко повідомляє, що голова ОДА Валерій Головко погодився співпрацювати із учасниками АТО у юридичній площі, проте відмовився виходити до них. Кілька учасників акції пропонують зайти до губернатора.

Також Гончаренко пояснює, що метою зібрання є створення позадержавної політичної організації учасників АТО. Пропонує учасникам війни підходити та записуватися до неї. Організація, за його словами, буде зареєстрована юридично і буде добиватися збільшення індексу якості життя українців.

Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО), фото-3

- Якщо влада несе персональну відповідальність за якість життя і свободи українців, вона має відповідати за це своїм майном і своєю свободою! Якщо Петро Порошенко несе персональну відповідальність за життя українців, він має відповідати за нього власним життям! - говорить Олександр Гончаренко.

Також перед присутніми виступає учасник протестних акцій у Києві Микита Кашницький. Пояснює, що він представляє рух "Визволення", який чотири місяці організовував акцію протесту під Верховною Радою.

Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО), фото-4

- Мене 3-го березня не поставили на коліна! Одразу поклали на землю. Але мене дивує, що під час розгону протесту у Києві не було жодного "двухсотого". Тому що поліцейські, які розганяли акцію, спеціально нас провокували на застосування зброї. Але у нас її не було і ми цього робити не планували! Тому що розуміємо, що наш ворог - не працівники поліції, а влада, яку вони охороняють! - говорить Микита Кашницький.

Виступає перед учасниками акції заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. Говорить, що фракція "Свободи" у обласній раді у складі семи чоловік готова проголосувати за звернення до вищих органів влади.

Учасник акції під Полтавською ОДА: "Порошенко має відповідати своїм життям!" (ФОТО), фото-5

Станом на 11:30 акція біля ОДА продовжується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #ОДА #Полтава #протест #АваковАрсен #ЛуценкоЮрій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...