• Головна
  • У полтавській лікарні облаштовують нове відділення для лікування інсультів
10:05, 11 січня 2018 р.

У полтавській лікарні облаштовують нове відділення для лікування інсультів

У Першій міській клінічній лікарні Полтави тривають роботи по облаштуванню нового відділення гострої цереброваскулярної патології.

Відділення розташоване на четвертому поверсі лікарні і розраховано на 30 ліжок із блоком інтенсивної терапії. З серпня 2017 року у відділенні тривають ремонтні роботи. За цей час з міського бюджету було спрямовано більш ніж 760 тис. грн, у 2018 році заплановано 5 млн грн.

Щорічно у медичному закладі лікарські послуги отримують понад 10 тисяч хворих, з них близько 700 полтавців потрапляють до закладу з мозковим інсультом.

"Тільки 10% хворих, які перенесли інсульт, повертається до колишнього рівня повсякденної активності, 30% тих, хто залишився живим, стають інвалідами на все життя. Тепер інсульт перестав бути невиліковною хворобою. Одужання стає можливим завдяки координації зусиль медиків, пацієнтів та їхніх рідних на всіх етапах лікування. Так, відкриття відділення гострої цереброваскулярної патології із сучасним оснащенням, впровадження європейських стандартів лікування, дасть змогу покращити лікувально-діагностичний процес та забезпечить максимальну доступність до медичної допомоги населенню міста", - розповіла головний лікар міської клінічної лікарні № 1 Ганна Селькіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Останні новини
Оголошення
live comments feed...