• Головна
  • Піролізний котел гібрид в Полтаві
Реклама
12:28, 1 червня 2017 р.

Піролізний котел гібрид в Полтаві

Реклама

Незважаючи на призначення приміщення і його площа, вкрай важливо, щоб протягом усього року тут підтримувалася комфортна температура, незалежно від наявних кліматичних умов. Забезпечити це можливо за рахунок централізованого опалення, що не завжди рентабельно, оскільки його вартість вкрай висока. Конкурентний, доступний кожному варіант організації опалення - застосування твердопаливних піролізних котлів тривалого горіння від DM-Stella, економічних, високоефективних агрегатів, що працюють на дешевому паливі.

Процес піролізу, на якому повністю базується робота котлів компанії DM-Stella, передбачає перевернутий (зворотний) процес горіння, тобто зона горіння розташовується нижче бункера палива, відокремленого форсункою. Так, що подається до форсунки паливо розкладається на горючі гази, що згоряють в піролізному факелі, і сухий залишок, догоряє згодом. Зважаючи на своє особливого конструктивного виконання піролізний котел гібрид, в Полтаві купити який можна на сайті DM-Stella, має відмінні експлуатаційні характеристики, які не властиві будь-якому іншому опалювального агрегату.

Гібридні піролізні котли бездоганно працюють на різному паливі, демонструючи при цьому незмінно високі показники ККД. Завдяки високій температурі піролізного факела (до 1500 ° С) зольність палива вкрай низька, а можливий недожог зведений до мінімуму, через що немає відкладень і кіптяви на теплообмінних поверхнях котла, а вихід димових газів в повній мірі відповідає вимогам по екології.

Піролізні котли від DM-Stella відрізняються низькою витратою пального і мають великий паливний бункер. Додатково інтегрована система автоматичної подачі палива, що істотно спрощує обслуговування твердопаливного котла. Крім того, DM-Stella оснащує агрегати механізмами чищення золи. Управління здійснюється на апаратному рівні, за рахунок інтелектуально зрозумілого блоку контролю, який підтримує всі робочі параметри на заданому рівні.

Внутрішні стінки котла футеровані, що захищає їх від руйнування і перегріву, гарантуючи при цьому загальну багаторічну довговічність конструкції.

Купити піролізний котел гібрид в Полтаві - значить зробити вибір на користь надійності, якісного опалення та суттєвої економії. Хіба Ви не гідні кращого?

Оголошення
live comments feed...