• Головна
  • ТОВ «RailTruck Company» – швидкість та надійність транспортних перевезень
Новини компаній
12:33, 19 квітня 2017 р.

ТОВ «RailTruck Company» – швидкість та надійність транспортних перевезень

Новини компаній

Сьогодні багато компаній пропонують свої послуги з перевезення ваших товарів чи продукції, за допомогою різноманітного транспорту.

Не завжди організації мають змогу задовольнити одразу усі потреби – як стосовно ціноутворення, так і швидкості або транспортних засобів і безпеки. Беззаперечним лідером в цій діяльності є RailTruck Company, серед співробітників якої багато висококласних спеціалістів, маючих досвід у залізничній галузі, тих, хто вам справу с портами та іншими установами, які забезпечують сполучення між містами України та різними країнами, у тому числі Європи, Балтії, СНД та інших.

 Основи діяльності РейлТрак Компані

  • Транспортно-експедиційна компанія виконує надійні та максимально швидкі перевезення, із застосуванням різного транспорту. Ви можете скористатися маршрутними, груповими чи повагоними залізничними перевезеннями. При роботі залучається інвентарний рухомий склад УЗ, УТЛЦ та СНД.
  • Індивідуальний підхід до кожного окремого випадку, дає можливість створити ефективну систему логістики, яка зробить співпрацю по справжньому продуктивною та безпечною.
  • При розробці контракту прораховується кожен етап, здійснюється контроль станцій, процесу завантаження та зважування. Зауважте, що на всіх польових роботах, в умовах реального часу, присутній професіональний експедитор, який відстежує всі процеси. Ви завжди матимете змогу відстежити свій вантаж, та знати його переміщення по маршруту.
  • Якщо ви не впевнені, що лише наявності експедитора достатньо, то завжди можна скористатися послугами надійних ВОХРівців, які забезпечать охорону вантажу, супроводжуючи його до кінцевої станції або безпосередньо до об’єкту.
  • banner-1

 Переваги співпраці

 Перше що хотілось би відзначити, це індивідуальний підхід, при цьому гарантований якісний підбір ефективного виду транспорту, з урахуванням особливостей вашого вантажу. Ви гарантовано заощадите бюджет і здійсните транспортування всього необхідного в стислі терміни. Клієнти завжди можуть скористатися спеціальними тарифами і гнучкими знижками. Надається повний пакет документів, необхідний для формуванні фінансової та інших видів звітності. Зауважимо, що діяльність організації регламентується виключно нормативними базами діючого законодавства.

ТОВ «RailTruck Company» – швидкість та надійність транспортних перевезень, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#railtruck.com.ua #РейлТракКомпаніперевозки
Оголошення
live comments feed...