• Головна
  • Чим завершився страйк полтавських залізничників
12:46, 4 квітня 2017 р.

Чим завершився страйк полтавських залізничників

Адміністрація регіональної філії "Південна залізниця" та ПАТ "Укрзалізниця" вступили у переговори із профспілківцями та  залізничниками Полтавщини, які оголосили так званий "італійський" страйк і висунули список вимог у своєму зверненні до керівництва країни.

Наразі представницька делегація із високопосадовців регіональної філії у Кременчуці  розбирається у ситуації,  розпочалася робота з  виконання висунутих протестувальниками вимог.

Нагадаємо, Вільні профспілки машиністів "Локомотивне депо Кременчук" розпочали страйк наприкінці березня через незадовільний технічний стан рухомого складу, відсутність забезпечення його запчастинами та низькі зарплати.

У день проведення "технічного" страйку залізничники протягом 12 годин на станції "Кременчук" зі швидкістю 50 метрів на годину рухали лише маневровий тепловоз. Адже із заблокованого профспілківцями депо не зміг вийти жоден інший.

Ніхто із відповідальних працівників, із головним інженером включно, не ризикнув взяти на себе відповідальність та засвідчити своїм підписом, що тепловоз за своїм технічним станом може виїхати на лінію. А викликана поліція не змогла  вплинути на протестувальників, адже не знайшла для цього підстав, і констатувала, що профспілківці діяли цілком законно.

За словами голови вільної профспілки машиністів депо Сергія Москальця,  адміністрація знайшла лояльних до неї машиністів, які погодилися випускати несправні локомотиви. Тоді  члени профспілки встали на рейках на виїздах з депо і не пускали локомотиви, до слова протестуючим залізничникам допомагав полк «Азов».

Переговорний процес триває.

На Полтавщині тривав італійський страйк залізничників

Чим завершився страйк полтавських залізничників, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#італійський #страйк #Кременчук #машиністи #локомотиви
Оголошення
live comments feed...