• Головна
  • Звернення законних власників та акціонерів «Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів»
14:58, 14 липня 2016 р.

Звернення законних власників та акціонерів «Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів»

Вітаємо, шановні хорольці, сьогоднішні та колишні працівники Хорольського молоко консервного комбінату молочних дитячих продуктів!

У суботу злодії, що захопили комбінат, скоїли ще один тяжкий злочин, за який вони неминуче будуть покарані. 9 липня на наш комбінат прибули слідчі та прокурор з Києва разом з представниками спецпідрозділу «Альфа», що здійснювали охорону учасника кримінального провадження. Вони прибули, щоб провести на підприємстві обшук по кримінальній справі, що порушена в столиці проти «директора» Ільницького, юристів та купи злодіїв, що захопили комбінат. На проведення обшуку було надано санкцію суду.

Злодії, що окупували комбінат, переступили межу – вони скоїли злочин не тільки проти власності, але і проти системи правосуддя. І вони будуть покарані в повній відповідності до закону. Ми гарантуємо, що всі загарбники комбінату отримають вироки суду за тяжкі злочини. Вони будуть покарані і за те, що переписали все майно підприємства на підставні компанії, і за те, що вкрали обладнання, і за те, що незаконно звільнили людей, і за те, що змусили людей зіпсувати свої трудові книжки і незаконно «перейти на роботу» на фіктивне «злочинне підприємство».

Сьогодні за рішенням суду по кримінальній справі проти загарбників комбінату все майно підприємства арештовано. Ми поновимо законність на комбінаті, покараємо злодіїв, повернемо всіх робітників на реальний комбінат та доведемо, що є кращими фахівцями у галузі дитячого харчування в Україні.

Ми, власники та акціонери комбінату, купили акції 9 років тому відкрито та заплатили за них 15 мільйонів доларів згідно офіційних договорів купівлі-продажу. За весь час нашої роботи весь прибуток ми інвестували у виробництво. Ми мали і маємо мету зробити з підприємства зразок сучасного якісного виробництва. Нами затверджено план модернізації та розширення виробництва.

Нам, як і вам, шановні працівники комбінату, дуже болить, що підприємство в руках злодіїв руйнується та розкрадається, виробництво падає, а людей звільняють. Але так не буде! Злодії будуть покарані, і ефективна робота нашого комбінату буде поновлена.

Законні власники та акціонери «Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів» Георгій Сажинов, Володимир Почеп та інші.  

рейдерів геть

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Оголошення
live comments feed...