• Головна
  • Полтавська авіація відкрила двері для майбутніх контрактників
18:00, 1 липня 2016 р.

Полтавська авіація відкрила двері для майбутніх контрактників

Продовжуючи інформаційну компанію по роз’ясненню умов служби у Збройних Силах України Полтавський обласний військовий комісаріат провів День відкритих дверей у 831-й бригаді тактичної авіації що дислокується у м. Миргороді.

Більше 330-ти учасників заходу з числа представників районних державних адміністрацій області, районних (міських) військових комісаріатів, молодіжних військово-патріотичних організацій, студентів та молоді прибули до військової частини у місті Миргороді.

DSC_0190[1]

DSC_0190[1]

"Прохання до присутніх донести на апаратних нарадах, зустрічах з активом району (міста), сільської (селищної) радах, через місцеві засоби інформації справжні умови в яких проходять військову службу, завдання та вакантні посади. Головна мета чесно і відкрито, нічого не приховуючи сприяти свідомому рішенню громадян на користь військової служби адже зараз як ніколи армію потребує вмотивованих, патріотично налаштованих професіоналів" - зазначив у своєму вступному зверненні заступник Полтавського обласного військового комісара по особовому складу та громадськістю підполковник Едуард Бородай.

DSC_0139[1]

DSC_0139[1]

На початку заходу представник військової частини довів до присутніх бойовий шлях, внесок і участь авіації і зокрема Миргородської частини у антитерористичній операції 

В подальшому на 5-ти навчальних місцях учасників було ознайомлено з казарменим приміщенням, особливостями несення служби роти охорони, бойової технікою тощо.

Полтавська авіація відкрила двері для майбутніх контрактників, фото-3

На закінчення командир частин полковник Сергій Ялишев подякував присутнім за внесок у популяризацію військової служби та запросив бажаючих до проходження служби як на рядових, сержантських посадах так і на офіцерських.

Полтавська авіація відкрила двері для майбутніх контрактників, фото-4

В цей день 30 червня з Полтавського обласного збірного пункту в черговий раз було направлено 75-ть добровольців, які свідомо прийняли рішення стати на захист країни та підписати контракт із Збройними Силами. А з початку року більше тисячі громадян з Полтавщини вже заключили контракт на проходження служби і бажаючи продовжують прибувати до військових комісаріатів області і як доводить проведене опитування не грошове забезпечення у 7 тис. і інші пільги є вирішаючим фактором у виборі професії а саме відповідальність за захист країни, близьких і рідних від збройної гібридної російської агресії проти Батьківщини.

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Миргород #авіація #день відкритих дверей
Оголошення
live comments feed...