• Головна
  • У багатостраждальній багатоповерхівці у Полтаві нарешті відновили водопостачання
13:14, 30 червня 2016 р.

У багатостраждальній багатоповерхівці у Полтаві нарешті відновили водопостачання

Багатоквартирний будинок на вулиці Бідного, 16 в мікрорайоні «Левада» нарешті має водопостачання. Майже 16 днів мешканці 190 квартир змушені були жити без води.

Цей випадок, завдяки розголосу в ЗМІ, став широко відомим. Заступник голови обласної ради Анатолій Ханко попросив Олександра Біленького проконтролювати цю ситуацію, яка склалася між мешканцями будинку та «Полтававодоканалом».

Як нам пояснила голова правління ОСББ цього будинку Наталія Мамаєва, конфлікт між будинком і комунальним підприємством виник через те, що «Полтававодоканал» вимагає встановити загально будинковий лічильник на воду:

- Після висвітлення в ЗМІ та озвучення проблеми в облраді, напевне хтось з тих, хто відповідає за це, передзвонив у «Водоканал» і дав «нагоняя», тому що без будь-яких дій з мого боку, приїхали представники водоканалу, зняли пломби і пустили воду. Проте, питання встановлення загальнобудинкового лічильнику лишається не знятим. Нас змушують підписати договір на загальнобудинковий лічильник.

Зазначимо, що зараз в країні активно впроваджується перехід від підпорядкування ЖЕКів до створення ОСББ - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. І саме будинки, в яких створені ОСББ монополісти змушують встановлювати один лічильник на весь будинок.

Нагадаємо, подібна ситуація була з «Полтавагазом», коли підприємство вимагало встановлювати один лічильник на весь багатоквартирний будинок.

За словами Мамаєвої, один лічильник на будинок – це «кабала», адже в голови ОСББ немає ні прав, ні важелів впливу, щоб перевіряти індивідуальні лічильники в квартирах:

- Зробити звірку по лічильниках – просто нереально. Я розумію, що «Водоканалу» так само нереально перевірити всі лічильники, але в них є важелі впливу.

Мамаєва зазначає, що вона як голова ОСББ та мешканці будинку не погодяться встановлювати один лічильник на воду на весь будинок. При цьому жінка говорить, що жителі будинку готові платити, але лише за спожиту воду, а не «за себе і за сусіда». В «Полтававодоканалі» запевнили, що видадуть всім квартирам цього будинку особові рахунки, щоби кожен зміг платити за спожите особисто, проте як скоро це буде та чи буде реалізовано взагалі, стане відомо незабаром.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Водоканал #будинок #Мамаєва
Останні новини
Оголошення
live comments feed...