Онлайн трансляції, зміни до бюджету та нові назви зупинок: що вирішуватиме Полтавська міська рада на наступній сесії

16 червня 2016 року о 10-й годині у залі засідань Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Соборності, 36). Відбудеться п’ята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання.

На сесію винесені такі питання:

1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.
2. Про витрати на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів виконавчими органами Полтавської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.
3. Про надання згоди на подальше розміщення адмінбудинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Маршала Бірюзова, 1/2.
4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по майдану Незалежності, 16в.
5. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул.Пушкарівській та вул.Остапа Вишні.
6. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.
7. Про затвердження проектів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м.Полтава.
8. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.
9. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки Обслуговуючого кооперативу садівничого товариства «Колективіст» та його членів, вул. Клінкерна, 1-і.
10. Про надання земельних ділянок, продовження права користування земельними ділянками ПАТ «Полтаваобленерго».
11. Про питання постійного користування земельними ділянками.
12. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.
13. Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками.
14. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.
15. Про затвердження та погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.
16. Про надання дозволу з проведення експертної грошової оцінки.
17. Про розгляд клопотань щодо продажу земельних ділянок.
18. Про затвердження розпоряджень міського голови.
19. Про внесення змін до додатку Програми управління об’єктами нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м.Полтави на 2015- 2017 роки, затвердженої рішенням позачергової сорок шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 26.12.2014 року.
20. Про прийняття квартир у комунальну власність міста.
21. Про списання комунального майна.
22. Про внесення змін до Порядку розрахунку відшкодування витрат за пільговий проїзд у тролейбусах КП «Полтаваелектроавтотранс» учнів загальноосвітніх шкіл м. Полтава до місця навчання і додому по Програмі соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота».
23. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2012-2016 роки (зі змінами).
24. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2016 рік.
25. Про надання згоди КП «ЖЕО № 2» ПМР на зняття з балансу окремих приватизованих квартир та передачу їх на баланс відповідних обслуговуючих організацій.
26. Про зняття з балансу КП «ЖЕО № 2» ПМР одноповерхового жилого будинку по вул. Чутівська, 2.
27. Про затвердження у новій редакції статутів комунальних підприємств Полтавської міської ради.
28. Про питання заміни назв зупинок громадського транспорту.
29. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Полтава.
30. Про реорганізацію кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Полтава.
31. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2015-2018 роки.
32. Про затвердження Статутів Комунальних Закладів, підпорядкованих управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в новій редакції.
33. Про внесення змін до статуту Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №39 «Чайка» Полтавської міської ради Полтавської області.
34. Про затвердження у новій редакції Статуту позашкільного навчального закладу «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради Полтавської області.
35. Про затвердження статутів лікувально-профілактичних закладів міста у новій редакції.
36. Про затвердження рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.
37. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2016 рік.
38. Про затвердження Положення про Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у новій редакції.
39. Про внесення доповнень до переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.
40. Про внесення змін до Програми забезпечення молоді житлом у м. Полтава на 2013-2017 роки.
41. Про внесення змін до «Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2016 рік».
42. Про внесення змін до міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки.
43. Про внесення змін до міської комплексної цільової програми «Розвиток та удосконалення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2015-2016 роки» в новій редакції, затвердженої рішенням сорок дев’ятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 23.04.2015 (зі змінами).
44. Про передачу комунального майна.
45. Про внесення змін до рішень сесій Полтавської міської ради та затвердження положень.
46. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 25 лютого 2016 року «Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, їх загальну чисельність та витрати на утримання» зі змінами.
47. Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради у новій редакції.
48. Про порядок он-лайн трансляцій засідань Полтавської міської ради.
49. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та орієнтовного переліку основних питань для розгляду на сесіях Полтавської міської ради у І півріччі 2016 року.
50. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та затвердження орієнтовного переліку основних питань для розгляду на сесіях Полтавської міської ради у ІІ півріччі 2016 року.
51. Про питання районних у місті Полтаві рад.

Нагадаємо, Через міську раду школярі Полтави можуть залишитися без літнього відпочинку в таборах

Полтава сесія питання міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Кримінал
Підозрілого чоловіка з металевим предметом, схожим на боєприпас, 17 вересня зупинила патрульна поліція. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавщини (за інформацією Управління карного розшуку ГУНП Полтавщини). Для вилучення у перехожого ймовірної гранати із запалом залучили фахівців вибухотехнічної служби та слідчо-оперативну групу відділення поліції №2. Речовий доказ спрямували на судово-криміналістичну експертизу. Фігуранта затримали в порядку...
Культура
Сьогодні, 19 вересня, вдруге у Полтаві відбулася культурно-мистецька подія «Краєзнавчий арт вікенд» у дворі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Захід організовує ГО «Save Poltava» за підтримки Полтавської ОДА. Співорганізатори заходу: школа неформальної освіти "Камбала", Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЛНУ ім. Т. Шевченка, ГО Українська академія лідерства, громадське формування «Українські козаки». Тема пр...
Суспільство
Вже більше десяти років у нашу місті проходять яскраві велопаради, які демонструють все більш зростаючу популярність велосипеду, як засобу пересування. З нагоди Дня міста сьогодні на центральних вулицях Полтави відбувся велопробіг «Осінній велодень 2020». Захід організували велосипедисти Полтави – організації “ВелоПолтава”, “ВелоЦентр”, магазин “Аврора” та Інститут розвитку міста, який надав музику. При цьому організатори наголошують, що захід не несе полі...
Спорт
У рамках 3-го туру чемпіонату України із футболу полтавська "Ворскла" на виїзді грала із "Олександрією". Нагадаємо, команда із Полтави вдало розпочала турнір і двічі перемогла вдома новачків прем'єр ліги: 5:2 - "Рух" та 2:0 - "Інгулець". Наш кореспондент зробив фоторепортаж із цього матчу. Після перемог над новачками чемпіонату "Ворсклі" прогнозували важке протистояння із амбітною "Олександрією". Проте полтавські футболісти вкотре цього сезону приємно здив...
Суспільство
У Полтаві біля майданчиків із контейнерами для побутового сміття щодня утворюються стихійні звалища, які прибирають працівники КАТП-1628. Про смітники біля контейнерних майданчиків мешканці Полтави найчастіше повідомляють до оперативної служби 15-80. А вже звідтіля інформацію передають до КАТП-1628. Також на підприємці працюють три майстри, кожен із яких веде мобільне спостереження за одним із районів міста. Крім цього, про утворення стихійних звалищ повід...
Культура
Осінь – найкнижковіша пора року. Восени хочеться відпочивати саме так: загорнувшись у щось тепле та зручне, взявши в руки горнятко запашної кави і з доброю, цікавою чи настроєвою книжкою. Ми склали список 10 книг, які, на наш погляд, найкраще підходять для читання восени – вони або стосуються осені або ж найкраще підходять під осінній настрій. Від меланхолійної та романтичної прози до захоплюючих детективних історій та моторошних розповідей – на будь-який...
Інтерв'ю
Полтавець Павло Іванович Черненко довів, що займатися улюбленою справою ніколи не пізно – чоловік почав писати картини, коли йому наблизилося до восьмидесяти років. Павло Іванович віддав своє життя будівельній справі, але ще з юності мріяв займатися живописом. Втілити в життя мрію вдалося лише на пенсії. Півтора роки тому, після Різдва, він вирішив присвятити свій час улюбленій ще з дитинства справі. За словами доньки Павла Івановича, пані Анжели, тепер чо...
Суспільство
Сьогодні в Україні відзначають день хірурга. Нікому не треба зайвий раз пояснювати важливість і складність цієї професії. Аби дізнатися про нелегкі будні хірургів ми поспілкувалися із завідувачем урологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні Анатолієм Філоненком. Відділення розташоване на третьому поверсі хірургічного корпусу, воно розраховане на 50 ліжок. Нещодавно у відділенні зробили ремонт, на який з обласного бюджету виділили близько...
Суспільство
Сьогодні у Полтаві сталася аварія за участю трьох легковиків.  Зіткнулися три легковики: Таврія, Рено та Шевроле. Одна з автівок повертала, не враховуючи ситуацію на дорозі, внаслідок чого сталося зіткнення з іншими авто За попередніми даними, постраждалих немає.  Читайте також: Сварка чоловіків завершилася вбивством