На Лубенщині запрацював оновлений реабілітаційний центр

Подарунком до новорічних свят стало відкриття у с.Войниха Лубенського району оновленого відділення медико-соціальної реабілітації. Під нього обладнали крило Войнихівської ЗОШ з окремим входом та зручним пандусом. Почесне право перерізати стрічку на відкритті центру реабілітації надали голові РДА, депутату районної ради Василю Кулику та начальнику управління праці та соціального захисту населення РДА Ларисі Черняєвій. Коли учасники дійства пройшли у відчинені двері, перше, що їх вразило — велика світла рекреаційна зона. Столичний рівень мають і кабінети — масажний, лікувальної фізкультури та фізкабінет.

Завідуюча відділенням Вікторія Віхрова провела екскурсію для перших відвідувачів та почесних гостей. «Тут ми можемо надавати послуги з масажу спини, шийно-грудного відділення хребта верхніх і нижніх кінцівок,--говорить Вікторія Віхрова.—Для цього маємо надсучасне обладнання, висококваліфікований персонал: чотири медичні спеціалісти і одна—спеціаліст соціально-побутової реабілітації».

Далі відвідувачі пройшли до приміщення, де розташована пральна та сушильна машини, дошка для гладіння.

Вразило також обладнання фізкабінету, зроблене за останніми вимогами світової науки. Закуплене найсучасніше медичне обладнання: апарат УВЧ, електрофорез, інгалятор, магніто-лазерний апарат, аромолампа, реліфапарат та інші. Комфортні кабінки для надання процедур, м’які килимки на підлозі—все сприяє затишку, розслабленню і комфорту.

Не менш комфортним є і кабінет лікувальної фізкультури, де розміщений автоматизований масажер «Релакс», велотренажер, апарат для реабілітації гомілково-ступневих суглобів.

- Я задоволений, що ідею створення відділення медико-соціальної реабілітації у комунальному приміщенні районної ради, яким є Войнихівська ЗОШ, підтримало багато людей, - сказав у вітальному слові голова РДА Василь Кулик. Він подякував за роботу будівельникам на чолі з Григорієм Мазняком, спеціалістам територіального центру, які доклали зусиль для того, щоб приміщення набуло оновленого вигляду.

Щирі слова, звернені до колег, гостей, всіх присутніх лунали також з вуст начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Лариси Черняєвої, сільського голови Войнихівської сільської ради Григорія Сердюка, директора Войнихівської ЗОШ Миколи Носенка. До слів подяки приєдналися і голова Полтавського обласного осередку ВОІ СОІУ Сергій Чумак та голова Лубенського районного осередку ВОІ СОІУ Тетяна Погоріла.

Святковий захід завершила концертна програма. У концерті взяли участь володарка гран-прі пісенного конкурсу «Сузір’я ліри» та другої премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» Алла Білоха, подружжя Василенків, учасники вокального ансамблю Войнихівського Будинку культури.

Олександр МІЩЕНКО, газета «Лубенщина»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі