Полтавщина: отрутохімікати с. Дальні Яківці ніяк не знешкодять

У міськвиконкомі відбулося засідання постійнодіючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами. Розглядалося наболіле питання утилізації непридатних до використання отрутохімікатів, що зберігаються на земельній ділянці на вул. Нагірній у селищі Дальні Яківці. Протягом багатьох років ними володів, користувався і розпоряджався Інститут свинарства ім. Квасницького. Судом встановлені і інші ймовірні власники. Фактично ж відходи є безхазяйними.

На думку міськвиконкому, облдержадміністрація робить все, щоб перекласти проблему відходів на місто.

У 2008 році за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища була придбана пересувна установка зі знешкодження непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин та до цих отрутохімікатів вона не дійшла.

Члени комісії вирішили звернутися до обласної прокуратури з клопотанням щодо перевірки використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на роботу пересувної установки.  Крім того, відповідним службам міськвиконкому доручено в інтересах громади підготувати запит на фінансування робіт з утилізації зазначених відходів у 2010 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

regionnews.poltava.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі