• Головна
  • Шведи приїдуть у Полтаву, щоб зробити місто привабливим для туристів
15:07, 11 травня 2016 р.

Шведи приїдуть у Полтаву, щоб зробити місто привабливим для туристів

На прохання полтавських активістів та ГО "Зелене досьє" Посольство Швеції запросило у Полтаву шведських та українських експертів, які допоможуть нам розробити концепцію гастрономічної та туристичної привабливості міста. 

КОЛИ: 30 травня, понеділок - 31 травня, вівторок 9.00 - 18.00

ДЕ: Міський Будинок культури (прес-центр): Полтава, Майдан Незалежності, 5

Учасники творчого семінару Smart Living Challenge:

Українські і шведські експерти, активісти та інноватори з Полтави та інших міст України: освітяни, представники туристичного бізнесу, сільського господарства, підприємств громадського харчування і місцевої влади, – тобто, всі зацікавлені в розвитку сучасного міста. Протягом двох днів, 30-31 травня 2016 року, вони будуть думати над тим, як зробити Полтаву привабливою для туристів та близькою до принципів сталого розвитку. 

Головні завдання: змінити ставлення до споживання продуктів харчування в місті. Представити  місто, в якому завдяки спільній діяльності місцевих активістів розумні зміни допоможуть зробити місця харчування  збалансованими, зручними, творчими й привабливими для туристів. Поширити досвід Полтави та Швеції в інші міста України шляхом спільної роботи та навчання. Протягом двох днів ми будемо вчитися в експертів і один в одного, обговорювати ідеї щодо вдосконалення харчування в Полтаві, генерувати розумні рішення і шукати разом шляхи їх реалізації.
 
Подібний семінар вже відбувався у Івано-Франківську в жовтні 2015 року. Учасники напрацювали багато ідей по розвитку урбан-простору і деякі вже втілюють у життя. 
Ворк-шоп відбудеться за сприяння Інституту розвитку міста Полтавської міської ради. 
Реєстрація за посиланням.
Дедлайн набору учасників: 23 травня 2016 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #туризм #експерти #Швеція
Оголошення
live comments feed...