• Головна
  • На Полтавщині посилять роботу з детінізації зарплати
15:50, 27 лютого 2012 р.

На Полтавщині посилять роботу з детінізації зарплати

Об’єднати зусилля обласної, районних та міських робочих груп з детінізації зарплати та зайнятості населення вирішили на засіданні обласної робочої групи.

До того ж зосередити уваги необхідно не лише на перевірках підприємців, а  оперативно реагувати на виявлені факти порушень законодавства щодо оплати праці та зайнятості населення, - повідали в облдержадміністрації.

У ході наради визначили напрямки співпраці органів Пенсійного фонду, Державної податкової адміністрації, Територіальної державної інспекції праці, управління праці та соціального захисту населення з питань перевірки фізичних осіб, суб'єктів господарської діяльності, які використовують найману працю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Трагічна ситуація через задимлення у полтавській квартирі: одна дитина загинула, а інша – в тяжкому стані
Міський оазис в центрі Полтави: чому варто відвідати ботанічний сад і який його феномен – знайомимо з природними перлинами міста в проєкті «Зелена Полтава»
Оголошення
live comments feed...