• Головна
  • Полтавський депутат: "Через деякий час Полтава може перетворитися на столицю бургерів та шаурми"
12:04, 28 квітня 2016 р.

Полтавський депутат: "Через деякий час Полтава може перетворитися на столицю бургерів та шаурми"

Депутат Полтавської міськради пропонує виробити єдині вимоги для встановлення тимчасових споруд.

Проблема розміщення МАФів (малих архітектурних форм) і тимчасових споруд у Полтаві триває роками. На думку депутата Полтавської міської ради, члена комісії з архітектури та будування Вадима Ямщикова, щоб її вирішити потрібно розробити єдині вимоги і правила для розміщення таких торгових точок, особливо в центрі міста.

- Проблема функціонування тимчасових споруд у Полтаві полягає не в них самих, а в відсутності єдиних правил їх встановлення. Полтава вважається духовною столицею України, але якщо компетентно не підійти до вирішення цього питання, то через деякий час Полтава буде вважатися столицею бургерів та шаурми. В будь-якому цивілізованому місті Європи та деяких містах України неможливо побачити кіоски в центральній частині міста. Всі торгові точки знаходяться або в крамницях, або на перших поверхах будівель, - наголосив Ямщиков.

Депутат зазначив, що готовий очолити комісію, яка розробить норми та стандарти для встановлення та функціонування тимчасових споруд, а також для розміщення зовнішньої реклами. За словами Ямщикова на це необхідно близько 6 місяців. Сам же міський голова наголосив, що дозволів на встановлення тимчасових споруд в центрі міста ніхто не дає, це продовжують працювати ті, які отримали дозволи раніше. Крім того, міський голова зазначив, що з кожним роком МАФів стає все менше:

- Кожного року, на щастя, на 5, на 10 кількість кіосків зменшується. Тобто хтось розорився, комусь вже не потрібно… Нових ми не надаємо кіосків. А сьогодні прийти і 2по живому» не продовжити договір оренди тому підприємцю, в якого два робочих місця, а в нього немає за що відремонтувати його кіоск, зробити так, як нам хочеться…

Міський голова частково підтримав ініціативу Ямщикова і запропонував на наступну сесію, яка орієнтовно відбудеться в кінці травня підготувати правила та розробити стандарти для встановлення та функціонування тимчасових споруд у Полтаві.

Читайте також: Депутат пропонує замість стихійного ринку на Південному вокзалі облаштувати меморіал жертвам нацизму

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Мамай #Ямщиков #комісія #кіоски

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Алексей Шепеленко
23 серпня 2020 р., 18:13
Если Вы захотите обновить оборудование для шаурмы, то Вам сюда - https://kproekt.com.ua/oborudovanie-dlya-fastfud/shaurma
Оголошення
live comments feed...