• Головна
  • У День довкілля Валерій Головко разом зі студентами техуніверситету саджав дерева
17:29, 23 квітня 2016 р.

У День довкілля Валерій Головко разом зі студентами техуніверситету саджав дерева

Ранок суботи в районі парку «Перемога» розпочався з активного і масового прибирання. У рамках Всеукраїнського «Дня довкілля» наводити лад у парку, на території студмістечка, на Інститутській горі вийшли студенти та викладачі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Долучився до акції й голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Як розповів журналістам очільник області, він відгукнувся на запрошення студентського парламенту техуніверситету. Тож у цей день вирішив підтримати прагнення полтавської молоді зробити рідне місто ошатнішим та комфортнішим.

У День довкілля Валерій Головко разом зі студентами техуніверситету саджав дерева, фото-1

— Це дуже добра ініціатива, — прокоментував Валерій Головко. — Бо чистота довкілля починається з чистоти думок, розуміння, того, що ніхто, окрім нас, чистим і затишним наше місто, область і нашу країну не зробить. Я поруч живу, тому не шукав іншого місця, аби попрацювати у День довкілля — відгукнувся на запрошення ректора та студентської ради. Тому допомагаю облагороджувати територію поблизу парку «Перемога», де сам щовечора гуляю.

DSC_0082

Під час ранкового суботника Валерій Головко разом зі своїм першим заступником Андрієм Пісоцьким, ректором ПолНТУ Володимиром Оніщенком та студентами вишу розбили березовий сквер на місці колишнього пустиря. Також посадили ялинки біля одного з навчальних корпусів та поблизу футбольного майданчику.

У День довкілля Валерій Головко разом зі студентами техуніверситету саджав дерева, фото-2

Як прокоментував Володимир Оніщенко, за кожним факультетом університету закріплена певна територія. На прибирання вийшли всі — від ректора до студентів. Особлива увага — прибиранню схилам Інститутської гори поруч зі студмістечком, на якому також насадили дерева та кущі, щоб укріпити схили і запобігти зсувним процесам.

У День довкілля Валерій Головко разом зі студентами техуніверситету саджав дерева, фото-3

До речі, під час прибирання ректор університету скористався нагодою, щоб обговорити проблему зсувів, що загрожують Інститутській горі. Навчальний заклад бореться з ними власними силами, проте потрібне системне вирішення проблеми. На цьому наголосив і голова ОДА. Адже щоб врятувати Інститутське гору, потрібні спільні зусилля на рівні як області, так і міста, зокрема йдеться і про виділення коштів на протизсувні роботи.

У День довкілля Валерій Головко разом зі студентами техуніверситету саджав дерева, фото-4

Окрім того, Валерій Головко пообіцяв допомогти ПолНТУ із сучасним обладнанням для навчання майбутніх фахівців у галузі видобування нафти й газу.

Буквально позавчора ми побували на бурових установках, де займаються видобуванням нафти й газу приватні компанії. До того побували на промислі державної компанії «Укргазвидобування», — прокоментував Валерій Анатолійович. — Ще раз переконався, що наука повинна мати  сучасне обладнання, щоб навчати сучасних технологій. Тому я звернувся до компаній паливно-енергетичного комплексу, аби вони надали сучасне обладнання, яке використовується в цій галузі, для навчання студентів технічного університету. Ми обговорили й замовлення на навчання спеціалістів для галузі саме на базі цього вишу. Була й моя пропозиція, щоб висококласні фахівці, які працюють у галузі ПЕК на Полтавщині, увійшли до екзаменаційної комісії університету.

DSC_0433DSC_0325

Закінчилося прибирання традиційною польовою кашею та чаєм. Ну і селфі та фотографуванням разом із першими особами області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Головко #день довкілля #дерева
Оголошення
live comments feed...