• Головна
  • Біленький: «Лтава хоче заробити, депутати не хочуть платити»
18:09, 19 квітня 2016 р.

Біленький: «Лтава хоче заробити, депутати не хочуть платити»

Полтавський телеканал «Лтава» опинився в епіцентрі скандалу.

Сьогодні під час засідання позачергової сесії Полтавської обласної ради заступник голови Євген Холод заявив, що пряма трансляція засідань не відбувається через те, що керівництво ТРК «Лтава» «образилось» на обласну раду за не виділення двох мільйонів гривень фінансування.

Таку ж цифру назвав і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. За його словами проблема трансляції засідань має лише фінансовий аспект і пообіцяв, що незабаром профільна комісія розгляне це питання.

В соцмережах відразу виникла дискусія з цього приводу.

лтава

лтава

Євген Лопушинським, генеральний директор телеканалу заперечив, що "Лтава" просила 2 мільйони гривень за трансляцію засідань:

- Ніхто 2 млн. не просив. Ймовірно мова йде про 700 тис. на рік, які подавав Департамент у програмі на сесію на початку року. Це гроші на оплату послуг концерну ррт і Зеонбуду для збільшення об'єму трансляцій каналу на 6 годин , що дозволить мати денний слот. Зараз в цей час чорний екран. Пропозиція Департаменту підтримки не знайшла - це право депутатів. А наші пропозиції раді - перейти на прості договірні відносини: ми транслюємо сесію, рада покриває витрати на організацію трансляції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Лтава #трансляція #канал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...