• Головна
  • Досвід вирішення актуальних проблем або секрети якісних доріг - для полтавців
11:00, 14 квітня 2016 р.

Досвід вирішення актуальних проблем або секрети якісних доріг - для полтавців

Під час третього дня навчань з питань реформи самоуправління в Німеччині учасники делегації з Полтавщини познайомились з досвідом вирішення проблеми якості доріг.

У місті Кьольбе відбулась зустріч з членами професійної асоціації " Комунальний будівельний майданчик ", яка опікується, зокрема, і дорогами у місцевій громаді. Підприємство обслуговує три громади з населенням 22 тисячі 474 особи. На ньому працює 30 фахівців, які обслуговують 208 кілометрів автошляхів, 36 кілометрів велодоріжок і 100 кілометрів тротуарів.

презентація

- Вражає ретельність, з якою тут підходять до справи. Обліковано усі дерева, цвинтарі, ігрові майданчики, дощові стоки та багато інших об'єктів. Саме підприємство працює виключно на благо громади - не може надавати комерційні послуги, не може бути прибутковим за законом. Тарифи для населення ретельно розраховуються залежно від витраченого часу та ресурсів. І при цьому бюджет підприємства на рік - 1 мільйон 800 тисяч євро. Оце і є раціональне господарювання! - розповідає про європейський комунальний досвід голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

розмова

На сьогодні німецький досвід вирішення проблеми якості доріг міг би стати неоціненним для Полтавщини - у області 8886 кілометрів доріг, 90% яких потребують якнайшвидшого ремонту.

Далі у плані роботи полтавської делегації - досвід побудови сучасної пожежної служби у територіальній громаді. Для цього члени делегації відвідають Фаховий відділ 16 – Надзвичайні ситуації (Пожежна служба, захист від надзвичайних ситуацій, рятувальна служба та громадський захист) у Гессені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Німеччина #дороги #досвід
Оголошення
live comments feed...