• Головна
  • Керівництво Полтавщини вчиться у німців
11:57, 11 квітня 2016 р.

Керівництво Полтавщини вчиться у німців

Навчальна поїздка стосуватиметься питань міжмуніципального співробітництва

Сьогодні делегація від Полтавщини відлітає на навчання у Німеччину. До складу делегації увійшли голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, голова Полтавської облради Олександр Біленький, нардеп Андрій Река та ще 14 представників органів державного самоврядування.

"Вирушаємо до Німеччини на тижневе навчання у рамках проекту "Реформа управління на сході України". Тиждень буде дуже насичений і цікавий. Маємо відвідати Міністерство внутрішніх справ Гессена, Центр компетенцій зі співробітництва територіальних громад (Вісбаден), Співробітництво з питань стягування податків/зборів (Траунштайн), професійна асоціація «Комунальний будівельний майданчик» (Кьольбе), Фаховий відділ 16 – Надзвичайні ситуації (Пожежна служба, захист від надзвичайних ситуацій, рятувальна служба та громадський захист) у Гессені, Співробітництво у розбудові телекомунікаційних мереж (округ Лімбурґ-Вайльбурґ) та Об’єднання районних пожежних частин громади Ельбталь.

Вчитимемося на німецькому прикладі, як зробити об'єднані громади Полтавщини успішними, фінансово забезпеченими і самодостатніми", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Валерій Головко.

Народний депутат Юрій Бублик у свою чергу повідомив у соцмережі ФБ, що у делегації бере участь і його брат Олександр - Ковалівський сільський голова. 

"Проект «Реформа управління на сході України» реалізується Німецьким Товариством Міжнародного Співробітництва (GIZ). Це компанія, що належить Уряду ФРН і допомагала громаді Ковалівки. У 2014 році Ковалівська сільська рада виграла 25.000 євро в проекті німецького товариства «GIZ».

Фундація займається реформами на Сході Україні, але у зв’язку з воєнними діями на тих територіях, вирішило впроваджувати свій проект на Полтавщині. За виграні кошти в Ковалівці виготовили майданчики для сміттєвих баків та ще закупили баки для розширення сітки", - повідомив депутат.

13001332_996851120401533_3470127667612531358_n

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Німеччина #делегація #Головко #Пісоцький
Оголошення
live comments feed...