• Головна
  • Валерій Головко: «Акцент щодо перейменування вулиць Полтави потрібно робити саме на обговоренні та роз’ясненні»
18:04, 4 квітня 2016 р.

Валерій Головко: «Акцент щодо перейменування вулиць Полтави потрібно робити саме на обговоренні та роз’ясненні»

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді голова Полтавської ОДА Валерій Головко наголосив на просвітницькій діяльності щодо нових назв вулиць, які вони отримають в процесі декомунізації, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Валерій Головко згадав про громадське обговорення, яке ініціював депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський з обговоренням із містянами пропозицій щодо ймовірних назв вулиць. Зауважив, що акцент потрібно робити саме на обговоренні та роз’ясненні. Адже, на жаль, не всі полтавці добре знають власну історію:

Коли люди знатимуть, у який період яка вулиця і на честь кого була названа і чому так сталося, тоді більш фахово можна буде підходити і до реалізації закону про декомунізацію. Тоді і спротиву назвам буде менше, — пояснив Валерій Головко. — Отут варто взяти за основу нашу минулорічну практику щодо реалізації закону про добровільне об’єднання громад. Всі учасники цього проекту пам’ятають, скільки було несприйняття. І на скільки зараз потужно відбувається ця реформа в Полтавській області.

Голова ОДА зазначив, що були і недопрацювання влади, але «було й чимало спекуляцій з цього приводу, коли представники окремих політичних партій, депутатського корпусу взагалі говорили, що це ворожа реформа і що вона не на часі»:

—​ Ми зробили максимум для роз’яснювальної роботи, вели діалог з громадою, довели, що це єдино можливий варіант подальшого успішного розвитку громад. Люди в це повірили, переконалися — і тому процес пішов.

Нагадаємо, що в Полтаві вже розповіли, чим закінчиться процес декомунізації.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головко #декомунізація #роз'яснення
Оголошення
live comments feed...