• Головна
  • Через коментарі в інтернеті на Полтавщині створили конкурс карикатур
13:01, 3 квітня 2016 р.

Через коментарі в інтернеті на Полтавщині створили конкурс карикатур

"Патріотизм - це не тоді, коли ми кричим, а коли діємо", - Ростислава Запорожець

У Гребінці вперше відбудеться конкурс карикатур. Прийом робіт вже розпочали. Опікується цим заходом відділ культури та архівної справи Гребінківської РДА.

"У нас взагалі творчий і дуже веселий район, - розповіла нашому виданню начальник відділу Ростислава Запорожець. - І співаємо, і вишиваємо, і вірші пишемо. А от художників у нас чомусь мало. Вирішили провести такий конкурс, щоб активізувати громаду до дії, щоб вона стала відкритішою".

За словами Ростислави Запорожець, поштовхом для такого конкурсу стали коментарі на сайтах: "Знаєте стільки інді трапляється жартівливих коментарів? Часто іронія несе в собі таку жовчність... Ось і створимо конкурс карикатур, щоб кожний міг висловити свою думку з того чи іншого приводу, не ховаючись за ніками, не принижуючи честь та гідність інших. Люди повинні зрозуміти, що сміятися треба не над сусідами, начальством чи владою, а над звичками, над характерами, над нашим менталітетом". 

Обмежень у конкурсі немає ніяких, адже він проводиться вперше. Головне - встигнути намалювати карикатури до 1 червня. Оголошення результатів та виставка робіт відбудеться у серпні - між Днем селища та Днем Незалежності. 

Ростислава Запорожченко сподівається, що ще є час долучитися спонсорам: "Думаю, що наші починання підтримає і міська влада, і районна. Нардеп від нашого округу, коли почув про конкурс, відразу запропонував виготовити виставкову атрибутику і нагороди".

На думку організатора конкурсу, за допомогою карикатур можна впливати на життя району, адже кожний впізнає на малюнках свої вади і задумається над цим.

Напомним, что в Полтаве открылась ежегодная Международная выставка карикатур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #конкурс #карикатура #Гребінка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...