• Головна
  • В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО)
16:35, 1 квітня 2016 р.

В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО)

Міська влада продовжує боротьбу з власниками тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, які не мають відповідних документів.

Сьогодні, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж двох незаконно встановлених кіосків: на Юрія Победоносцева, 8 та на розі вулиць Фрунзе та Матросова.

- Одним із напрямів роботи Інспекції по контролю за благоустроєм є виявлення незаконно встановлених тимчасових споруд, зокрема, торгівельних кіосків. При виявлені такого кіоску, власнику надається припис на його добровільний демонтаж, - розповів начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько. - Якщо ж власник не демонтував споруду, Інспекція направляє лист на комісію, яка приймає рішення про демонтаж таких кіосків.

В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО) (фото) - фото 1

Загалом по місту виявлено 11 тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, які не мають відповідних документів. Тож, найближчим часом, і вони будуть демонтовані. 

Питанням незаконно встановлених тимчасових споруд переймаються депутати Полтавської міської ради. На демонтажі торгівельних кіосків був присутній депутат, член постійної комісії з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму Дмитро Петров. Він зауважив, що занепокоєний ситуацією з тимчасовими спорудами у місті, адже власники деяких із них не мають ніяких дозвільних документів на їх встановлення, що суперечить законодавству України. Окрім цього, мало хто задумується над тим, що подібні споруди псують зовнішній вигляд міста.

В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО) (фото) - фото 2

В Полтаві розпочали демонтувати незаконно встановлені кіоски (ФОТО) (фото) - фото 2

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава та переліку стягнень за їх порушення, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь яких конструкцій здійснюється у випадках:

- самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції;

- недотримання вимог паспорту прив’язки при встановленні тимчасової споруди, конструкції;

- у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.

Підприємець, чий кіоск був встановлений без відповідних документів, нестиме адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн.

Демонтовані споруди зберігатимуться на території комунального підприємства МШЕД. Власники мають змогу забрати їх протягом 6 місяців, якщо відшкодують витрати на демонтаж. У випадку якщо власник протягом шести місяців після демонтажу тимчасової споруди, не забирає належне йому майно то воно може бути реалізоване згідно чинного законодавства України з подальшою компенсацією затрачених коштів на демонтаж, зберігання та поверненням залишків коштів боржнику (власнику).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #МАФ #кіоски #демонтаж
Оголошення
live comments feed...