• Головна
  • У Полтаві відбудеться вистава "Оскар і Рожева Пані", кошти від якої підуть на благодійність
17:37, 31 березня 2016 р.

У Полтаві відбудеться вистава "Оскар і Рожева Пані", кошти від якої підуть на благодійність

5 квітня в рамках арт-проекту у Полтаві відбудеться вистава "Оскар і Рожева Пані". Показ вистави має тільки одну мету: благодійність.

Організатори проекту планують таким чином привернути увагу українського суспільства та української політичної еліти до проблем паліативного лікування та проблем дітей, які мають невиліковні захворювання і перебувають у хоспісах чи вдома, та проживають в дитячих будинках-інтернатах або навчаються в школах-інтернатах, дати імпульс громадськості до реального усвідомлення гірких проблем дітей. Підтримати план-програму по створенню забезпечення важкохворих пацієнтів якісною медичною допомогою. Здійснити збір коштів та передати на потреби хворим дітям тих міст, де проект перебуває на гастролях.

Дитяча паліативна допомога – це не тільки про дітей з онкологічними захворюваннями, які щорічно помирають в Україні (близько 500 осіб), але це й про дітей, які мають вроджені або набуті важкі вади, орфанні захворювання, неврологічні розлади та ін..

Більшість таких паліативних дітей в Україні по життєво перебувають вдома, або проживають в дитячих будинках-інтернатах; такі діти не отримують достатньої соціалізації; є ізольованими від суспільства та помирають у реанімаціях.

Мета арт-проекту «Оскар і Рожева Пані»: показати проблеми паліативних дітей і донести їх до громадян через мистецтво, для затвердження дітям статусу паліативного пацієнта на державному рівні, для належної організації потрібного догляду та підтримки такій категорії дітей - створення виїзних мобільних бригад паліативної допомоги дітям, оскільки в Україні є відсутність стаціонарних відділень або спеціалізованих закладів паліативної допомоги дітям.

Партнерські організації, фізичні особи, відомі люди, що брали участь у реалізації проекту: Департамент охорони здоров’я ОДА Івано-Франківської області, Департамент соціальної політики ОДА Івано-Франківської області, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.І.Франка, Надвірнянський будинок дитини, Івано-Франківський Обласний клінічний центр паліативної допомоги, співак Святослав Вакарчук з гуртом «Океан Ельзи», акторка Ірма Вітовська, балетмейстер Ольга Семьошкіна», фотохудожниця Руся Асєєва, художник Андрій Єрмоленко, Київська міська державна адміністрація, Благодійний фонд «Краб», Лінія «Паліатив», Благодійний фонд «Соборність», Київський національний академічний «Театр оперети», ТОВ «Меркатор Медікаль», канал «1+1», посольство Франції та королівства Бельгії в Україні, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Міністерства культури України.

КОЛИ: 5 квітня о 19.00

ДЕ: Палац дозвілля "Листопад"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #вистава #діти #благодійність
Оголошення
live comments feed...