• Головна
  • 72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера
17:34, 30 березня 2016 р.

72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера

Майже дві третини жителів міста Полтави незадоволені або частково задоволені роботою мера та благоустроєм міста. Такі результати опитування громадської думки мешканців великих міст України на замовлення уряду Канади оприлюднив "Міжнародний республіканський інститут".

Роботою міського голови Полтави Олександра Мамая незадоволені або частково незадоволені 72% мешканців і тільки 22% так чи інакше задоволені його діями.

72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера (фото) - фото 1

72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера (фото) - фото 1

Аналогічне опитування провели й щодо ставлення до роботи міськрад. З цим в Полтаві трішки краща ситуація: 64% - повністю чи частково незадоволені її роботою і 31% -так чи інакше задоволені.   

72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера (фото) - фото 2

Також мешканців опитали щодо ставлення до рівня забезпеченості міст в транспорті, освітленні, школах, дитсадках та догляді за вулицями. 80% полтавчан повністю або частково незадоволені благоустроєм міста і тільки 1% опитаних задоволений, а 19%-частково задоволений.

72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера (фото) - фото 3

72% опитаних полтавчан незадоволені роботою мера (фото) - фото 3

Опитування провели з 20 січня до 8 лютого медотом особистого інтерв'ю серед понад 19 тис. мешканців 22 міст. Детальніше про результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Опитування #мер #благоустрій
Оголошення
live comments feed...