• Головна
  • Олександр Біленький: «Земельні питання - як лакмусовий папірець сьогоднішнього суспільства»
17:20, 27 березня 2016 р.

Олександр Біленький: «Земельні питання - як лакмусовий папірець сьогоднішнього суспільства»

На днях голова обласної ради Олександр Біленький з робочим візитом відвідав Семенівський район. Разом із депутатами обласної ради від місцевих громад Віталієм Кабачком та Володимиром Куцоволом побував у навчальних та лікувальних закладах, рекреаційному центрі «Криворудський», провів два особистих прийоми громадян - у селищі Семенівці та в селі Оболоні, поспілкувався з активом району.

- Проблематика Семенівського району майже така сама, як і в інших районах Полтавщини - це земля і ремонт доріг. Земельні питання - як лакмусовий папірець сьогоднішнього суспільства. На жаль, виділення ділянок і все, що з ними пов'язано, відбувається дуже непрозоро. Я переконаний, ми маємо негайно врегулювати питання передачі прав на користування землею місцевим громадам. Це ж просто абсурдно, коли бійці приходять з фронту, а їм не дають землю, натомість ці ділянки передаються для користування фермерам з інших областей, - сказав голова обласної ради Олександр Біленький. 


Зі слів голови обласної ради, вже на найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 8 квітня, планується заслухати звіт керівника обласного управління Держгеокадастру Наталію Дяченко. Вона й має дати відповіді на всі питання, які найбільше хвилюють селищних та сільських голів Полтавщини.

Інше болюче питання - капітальний ремонт автошляхів. Людмила Милашевич, голова Семенівської селищної ради скаржиться, що часто гроші на роботи виділяються наприкінці року, коли ремонтувати дороги вже не має можливостей.

Голова обласної ради запевнив, що депутати затвердили виділення коштів на ремонт доріг і Департамент фінансів має профінансувати їх в період, передбачений програмою.

Для того, щоб депутатський корпус зміг впливати на вирішення найнагальніших потреб в межах району, в бюджеті області закладено 40 мільйонів гривень. Це буде своєрідний депутатський фонд для потреб місцевих громад. Ці кошти будуть направлятися в район без цільового призначення, і місцева громада, за погодженням із депутатом, самостійно буде вирішувати, куди їх краще спрямувати .

Також під час зустрічі з активом району порушувалося питання об'єднання громад та створення опорних шкіл у районі. Олександр Біленький вважає - реформа децентралізації розпочалася, то має і продовжуватися. І після кроку вперед не повинно бути два кроки назад. Щодо опорних шкіл, то шаблонного підходу по їх створенню не має бути, вирішувати питання треба індивідуально.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біленький #земля #ремонт доріг
Оголошення
live comments feed...