• Головна
  • Призначення нового керівника "Полтавафарм" викликає багато запитань (ВІДЕО)
12:40, 24 березня 2016 р.

Призначення нового керівника "Полтавафарм" викликає багато запитань (ВІДЕО)

Вчорашнє засідання п’ятої позачергової сесії Полтавської облради ознаменувалося розглядом скандального питання, пов’язаного з КП «Полтавафарм».

Незважаючи на емоційні заперечення представників колективу «Полтавафарм» та депутатів облради, які їх підтримали,  проти в.о. керівника підприємства Майбороди та нового кандидата на цю посаду Прядка, все-таки більшістю голосів депутати облради прийняли рішення про призначення на посаду керівника КП «Полтавафарм» Валерія Прядка.

Як не крути, але все-таки таке рішення депутатів викликає багато запитань.

По-перше, близько десяти виступів депутатів, які були проти призначення Прядка і пропонували свої рішення цієї ситуації, взагалі не були враховані і розглянуті. Наприклад, досить доцільним було б взагалі не призначати нового керівника, а дочекатися конкурсу на заняття посади, а до того часу виконання обов’язків можна було б покласти на діючого заступника, який неодноразово їх виконував.

До речі, цікаво, що за хвилину до прийняття остаточного рішення Прядко вніс корективи, його призначають не на два місяці, як було заплановано раніше, а до моменту проведення конкурсу. І голова облради врахував це врахував. Можна припустити, що робота комісії над умовами конкурсу затягнеться не на два місяці.

По-друге, депутатом від «Укроп» Сергієм Соловей було запропоновано розділити рішення на два: перше – відмінити наказ про призначення Майбороди; друге – призначити на посаду Прядка чи якогось іншого кандидата. І по логіці це було б правильно, але теж не було враховано.

По-третє, Валерій Прядко не має відповідної профільної освіти, що суперечить Статуту підприємства. По логіці: якщо хочете Прядка, то змініть статут. А так виходить, що порушується законодавство.

По-четверте, існує певний конфлікт інтересів, адже 19 років Валерій Прядко був директором ООО "Фарпланета", яке є конкурентом КП «Полтавафарм». Звісно Прядко заявив про те, що він напише заяву про звільнення з підприємства «Фармпланета», але наголосив, що він втрачає єдиний заробіток, який його зараз кормить. Виникає логічне питання: навіщо звільнятися з підприємства, яке тебе годує вже 19 років, щоб два місяці пропрацювати на проблемному об’єкті? Тобто за логікою після конкурсу Валерію Прядко ні за що хліб буде купити. До речі, депутат облради навіть не поцікавився, на яку зарплату він міняє свій стабільний дохід.

По-п’яте, думка колективу КП «Полтавафарм» взагалі не була врахована.  Якщо люди сотнями перекривають трасу, мітингують, пікетують, відстоюють свої права в облраді, то все-таки варто було врахувати їх думку.

Нагадаємо, що вчора правозахисник Василь Ковальчук навіть офіційно заявив про найнятих тітушок паном Біленьким, які намагалися прорватися на КП "Полтавафарм" (ВІДЕО)

Главбух "Полтавафарм" Яна Крайняй : "Прядко- це продовження того, що маємо"

Наразі рішення прийняте і варто сподіватися, що конкурсна комісія спрацює швидко і чесно. Валерій Прядко ж пообіцяв, що протягом місяця буде складений бізнес-план розвитку КП «Полтавафарм». Можливо нарешті колектив заспокоїться і все ж таки на короткий час спрацюється з новим керівником. Адже всі вже втомилися від неспокійних коливань, які вирують навколо КП «Полтавафарм».

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Керівник #"Полтавафарм" #Прядко
Оголошення
live comments feed...