• Головна
  • Біленький: «Перекриваючи дорогу деякі працівники "Полтавафарм" хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції»
14:56, 19 березня 2016 р.

Біленький: «Перекриваючи дорогу деякі працівники "Полтавафарм" хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції»

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував вчорашні події, які мали місце в першій половині дня на автодорозі Київ-Харків, коли близько 60 співробітників комунального підприємства «Полтавафарм» перекрили рух транспорту.

Біленький різко розкритикував такі дії: «Перекриваючи дорогу і влаштовуючи подібні шоу -так звані активісти і підбурені ними деякі працівники "Полтавафарм" - переслідуюють єдину мету. Вони хочуть й надалі працювати в режимі тотальної корупції. Будь-які спроби навести лад на підприємстві викликають спротив. Зрозуміло, що декому на руку аби КП "Полтавафарм" занепадало. І всі оці так звані протести зводяться лише до того, щоб не допустити контролю з боку власника за їхніми рахунками, що зможе викрити корупційні схеми».

Біленький наголосив, що призначення Майбороди є законним і заявив, що знаю позицію іншої частини робітників підприємства і вони підтримують його рішення.

«Цього тижня я мав зустріч з представниками справжнього трудового колективу "Полтавафарм", вислухав їхні пропозиції. Ми домовилися, що будемо зустрічатися регулярно, щоб налагодити нормальну співпрацю», - повідомив очільник обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Біленький #Полтавафарм
Останні новини
Оголошення
live comments feed...