• Головна
  • Олександр Біленький: "Пропоную депутатам обласної ради регулярно відвідувати зону АТО"
17:30, 12 березня 2016 р.

Олександр Біленький: "Пропоную депутатам обласної ради регулярно відвідувати зону АТО"

11 березня голова обласної ради Олександр Біленький разом із заступником голови ОДА Романом Товстим та народним депутатом України Артуром Герасимовим відвідали бійців батальйону спецпризначення Нацполіції "Полтава" у Новоайдарі на Луганщині. Вони поспілкувалися з правоохоронцями, відвідали місце їхньої служби, побували на блокпостах.

- Ми на власні очі хотіли побачити побутові умови, в яких служать полтавські бійці в зоні АТО та від них самих дізнатися про проблеми, які їх турбують. Їх вирішенню присвятимо особливу увагу. Моя пропозиція, щоб депутати обласної ради регулярно відвідували місця дислокації полтавських бійців на Сході країни. Більше того - найгостріші та наймасштабніші проблеми ми будемо обговорювати під час сесій для оперативного вирішення, - сказав Олександр Біленький.

Олександр Біленький: "Пропоную депутатам обласної ради регулярно відвідувати зону АТО", фото-1

 DSC_0015

- Це дуже хороша практика вивчати проблеми не з чуток і не з чужих слів. У подібних поїздках братимуть участь і представники облдерадміністрації, - сказав заступник голови ОДА Роман Товстий.

Олександр Біленький: "Пропоную депутатам обласної ради регулярно відвідувати зону АТО", фото-2

Офіцери, сержанти та солдати батальйону отримали нагороди та відзнаки Полтавської обласної ради. А від дітей Донеччини Артур Герасимов передав бійцям патріотичні малюнки.

Олександр Біленький: "Пропоную депутатам обласної ради регулярно відвідувати зону АТО", фото-3

 DSC_0154

- Діти Донеччини – це наше майбутнє. Саме вони, перш за все, будуть провідниками української ідеї на Донбасі. Ці малюнки вони зробили спеціально для тих, хто сьогодні захищає їхнє мирне життя, – сказав Артур Герасимов. – Також хочу щиро подякувати вам за службу і наголосити, що жодна дипломатична перемога була б неможливою без сильних Української армії, Національної поліції та Національної гвардії.

Ігор Середа

Олександр Біленький: "Пропоную депутатам обласної ради регулярно відвідувати зону АТО", фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біленький #АТО #нагороди
Оголошення
live comments feed...