• Головна
  • Депутати полтавської облради від фракції ВО «Батьківщина» обурені, що їх не повідомили про зустріч з прем'єр-міністром України
17:30, 9 березня 2016 р.

Депутати полтавської облради від фракції ВО «Батьківщина» обурені, що їх не повідомили про зустріч з прем'єр-міністром України

Депутати полтавської облради від фракції ВО «Батьківщина» обурені, що 5 березня їх не запросили на зустріч із прем’єр-міністром України, який перебував з робочою поїздкою на Полтавщині.

 Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, депутати фракції ВО «Батьківщина» звернулися до голови Полтавської облради та голови ОДА з вимогою негайно офіційно пояснити причини цього ганебного факту.

Голова фракції ВО «Батьківщина» в полтавській облраді Руслан Богдан заявив, що про візит Арсенія Яценюка в Полтаву депутати дізналися з публікацій у місцевих Інтернет-виданнях.

«Найбільше обурює те, що прем’єр раптово приїхав до Полтави вже наступного дня після позачергової сесії обласної ради, на якій в пожежному порядку розглянули надважливі питання про надрокористування, відреагувавши на злочинну постанову Кабінету міністрів № 1173. Цей документ поставив усі обласні ради в чітко обмежені часові рамки стосовно розгляду звернень та передбачив так званий принцип мовчазної згоди. Фактично постанова повністю знівелювала права обласних рад у сфері надрокористування», – сказав Руслан Богдан.

Руслан Богдан нагадав, що ще торік облрада нинішнього скликання висловила недовіру урядові та прийняла звернення до Верховної Ради про відставку прем’єр-міністра України. Такі звернення з ініціативи «батьківщинівців» ухвалила більшість місцевих рад Полтавщини, однак реакції на вимоги громади досі немає.

«Вважаю, що за таких обставин голова обласної ради повинен був сам ініціювати зустріч прем’єра з депутатським корпусом, щоб обговорити актуальні проблеми Полтавської області, а не ховатися від людей, тримаючи в секреті дату й час візиту», – зазначив голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батьківщина #обурення #голова обладміністрації
Оголошення
live comments feed...