В Інституті національної пам’яті вважають, що Мамай саботує декомунізацію

Про це директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив під час інтерв’ю на Радіо Свобода.

В’ятрович розповів, що Полтавщина стала одним з найпроблемніших регіонів в країні, де відбувається саботаж виконання закону про декомунізацію. Частину вини покладають саме на міського голову Олександра Мамая.

«Як не дивно, насправді, саме Полтавщина є одним із найбільш проблемних регіонів, у першу чергу Полтава. Через політичну позицію мера, міського голови цього славного українського міста, пана Мамая. Але я переконаний, що ця його політична позиція ні до чого хорошого не призведе для нього особисто, як для політика. Тому, що протистояти тим процесам, які набирають настільки суспільного темпу, це означає протистояти, по суті, самій історії. З юридичної точки зору декомунізація все одно буде проведена тепер уже на рівні обласної державної адміністрації», - заявив В’ятрович.

Також він додав, що на його думку Мамай має всі можливості постати перед судом як відповідальний за саботаж у виконанні цього закону.

Дізнатися думку самого очільника Полтави з цього приводу можна в нашому матеріалі Мамай не змінює своїх позицій щодо декомунізації і пам’ятника Мазепі.

Полтава Мамай декомунізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі