• Головна
  • Сьогодні у Полтаві відбудеться прем’єра концерту «Воїн Духу»
13:00, 27 лютого 2016 р.

Сьогодні у Полтаві відбудеться прем’єра концерту «Воїн Духу»

27 лютого о 19:00 у театрі ім.Гоголя відбудеться прем’єра концерту «Воїн Духу» за участю Полтавського симфонічного оркестру, дуету вокальних імпровізацій DUO ZIKR та секстету «Голос вогню».

Вокальна симфонія “ВОЇН ДУХУ” вперше пролунає у супроводі симфонічного оркестру під диригуванням народного артиста України Віталія Скакуна. Для знавців та шанувальників класичної музики немає потреби представляти Полтавський симфонічний оркестр та його диригента, відомих як своїми виступами на сценах Полтави, так і за її межами. Але вперше для полтавської класичної сцени оркестр буде супроводжувати виступ всесвітньо відомого вокального дуету DUO ZIKR та київського секстету “Голос вогню”. Така практика супроводу симфонічним оркестром сучасних різностильових композицій є дуже поширеною у світі, і тепер вперше представлена на сцені Полтави.

Майстерність DUO ZIKR та секстету “Голос вогню” пов'язана з віртуозним володінням вокальною технікою співу. DUO ZIKR – дует вокальних імпровізацій Ігоря Сіліна (баритональний бас) та Ольги Ткаченко (драматичне сопрано), що є авторами та виконавцями його музичних творів.

В композиціях дуету поєднана глибока філософія їх творів з унікальною вокальною технікою - від класичної музики, етнічного співу, до сучасного джазу. Секстет “Голос вогню” (баси, тенори та барітони) є київським музичним колективом, що також працює у техніці вокальних імпровізацій. Разом звучання голосів дуету та секстету створюють неповторні переливи поліфонічних мелодій на зразок звучання органу, але за допомогою людських голосів. За свою 20-річну творчу діяльність дует гастролював практично на всіх континентах, ставав неодноразовим учасником різноманітних музичних фестивалів багатьох країн світу та співпрацював з багатьма всесвітньо відомими музикантами (як класичними так і джазовими).

DUO ZIKR - єдиний з колективів, що був запрошений виступати на честь 2000 християнства на Масличній горі у Ієрусалимі. Був удостоєний високої оцінки своєї творчості Мстиславом Ростроповичем, багатьма світовими музикальними критиками, що називали DUO ZIKR та їх техніку free voice унікальним явищем на світовій музичній сцені.

Без сумніву, концерт зацікавить всіх шанувальників симфонічної музики, сучасних джазових мотивів та імпровізацій, етноспівів, та безумовно приверне увагу всіх цінителів глибокої та змістовної багатогранної музики, що запалює серце та наповнює душу.

Організатор ART GROUP JUMP

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #концерт
Оголошення
live comments feed...