• Головна
  • Відтепер інваліди по слуху можуть безперешкодно отримати безкоштовного адвоката
08:00, 26 лютого 2016 р.

Відтепер інваліди по слуху можуть безперешкодно отримати безкоштовного адвоката

24 лютого 2016 року директор Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Ігор Рибас домовився про співпрацю з Головою Полтавської обласної організації українського товариства глухих Леонідом Усенко.

Членами Полтавської обласної організації УТОГ є особи, які мають вади слуху (інваліди по слуху, пенсіонери з вадами слуху та інші). Приблизна кількість таких осіб складає 600 осіб по Полтавській області, тому дуже важливо не допустити порушення їх прав та законних інтересів.  

В ході зустрічі Ігор Рибас розповів Леоніду Усенку про систему безоплатної вторинної правової допомоги, про послуги, які надає Перший полтавський МЦ з надання БВПД, а також зазначив, що більшість членів Полтавської обласної організації УТОГ, які є інвалідами по слуху, мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В ході зустрічі сторони обговорили спільні кроки співпраці в напрямку недопущення порушень прав малозахищених верств населення, домовились про спільне проведення заходів та роботу постійно діючого консультаційного пункту на базі організації.

Найближчий спільний захід – 03 березня 2016 року  в приміщенні Полтавської обласної організації українського товариства глухих (м. Полтава, вул. Рози Люксембург, 34) буде проведено семінар для осіб з вадами слуху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #адвокат
Оголошення
live comments feed...