Порошенко закликав Прем’єр-міністра України і Генерального прокурора піти у відставку

Сьогодні у Верховній раді України Арсеній Яценюк звітується про результати діяльності Уряду за минулий рік. За результатами цього звіту народні депутати можуть оголосити Прем’єру та його Уряду недовіру.

В цей день практично в усіх обласних центрах України пройшли акції, мета яких – відставка діючого уряду. Зокрема, в Полтаві близько 30 осіб прийшли до будівлі ОДА, щоб виразити своє невдоволення діяльністю Кабінету міністрів на чолі Арсенія Яценюка.

Напередодні оголошення звіту Яценюка Президент України Петро Порошенко записав відео звернення в якому закликав Генпрокурора Віктора Шокіна та Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка піти у відставку.

«Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. З такими ж самими мірками слід підходити і до Уряду. Кабінет Міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі», - йдеться у зверненні.

Полтава Порошенко Яценюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі